gifts_1200x1200_text

АКЦІЯ

01 жовтня 2019 року

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА (ПОРЯДОК) ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

«Збери друзів у Книжковому Клубі Діснея»

1. Організатором і виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Егмонт Україна», ЄДРПОУ –34979436 (далі – Організатор).

1.1. Місцезнаходження Організатора:
1.1.1. Юридична адреса: 03150, м. Київ, вул. Ділова, буд.5, корп.10А
1.1.2. Тел./факс: 044 531 35 55.
1.1.3. Адреса для листів: а/с Егмонт Україна, м.Київ 05300
1.1.4. Веб-сайт: https://kkdisney.com/
1.1.5. Адреса для електронних листів: bookclub@egmont.com

2. Тривалість проведення Акції:

2.1. Акція триває з 01 жовтня. 2019 року по 31 грудня 2021 року.

3. Учасники Акції:

3.1. Учасники Акції: члени Книжкового Клубу Діснея (надалі – «Клуб» або «Книжковий Клуб Діснея») та особи, що бажають вступити до Клубу (мається на увазі батьки чи опікуни дітей до 12 років).
3.2. У Акції не мають права брати участь співробітники Організатора та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, батьки), особи, які не дотримуються умов, передбачених даними Правилами.

4. Умови участі у Акції:

4.1. Член Книжкового Клубу Діснея рекомендує вступ до Книжкового Клубу Діснея особі, що бажає вступити до Клубу.
4.2. Особа, що бажає вступити до Клубу, заповнює електронну форму замовлення на веб-сайті Клуба, повідомляє номер замовлення члену Клуба, отримує першу посилку Клуба.
4.3. Член Клуба надсилає електронним листом на пошту Клуба bookclub@egmont.com наступну інформацію: номер замовлення, прізвище та ім’я особи, що бажає вступити до Клубу, свої прізвище, ім’я та свій номер телефону, який зареєстрований в Клубі, для ідентифікації серед інших членів Клубу.
4.4. Член Клуба не може оформити вступ до клубу повторно.
4.5. Клуб підтверджує отримання інформації відповіддю на отриманий електронний лист від учасників Акції.
4.6. Ставши учасником, особи тим самим гарантують дотримання умов даного положення та норм чинного законодавства України. Організатор не несе відповідальність за роботу пошти та інтернет зв’язку.

5. Порядок визначення переможців і подарунків:

5.1. Переможцями Акції являються члени Книжкового Клубу Діснея, які виконали умови Акції, мають право на отримання подарунку. Виконання умов Акції Книжковий Клуб Діснея підтверджує зворотнім електронним листом від Організатора.
5.2. Облік учасників Акції ведуть співробітники Організатора відділу Книжкового Клубу Діснея згідно отриманим електронним листам учасників Акції.
5.3. Під подарунком мається на увазі іграшка, а саме:

* Годинник (5 функцій: місяць, дата, години, хвилини, секунди),
* Ваяна. Набір ляльковий: спідниця, пластикова шпилька для волосся, підвіска пластикова
* Чашка
* Канцелярський набір «Коко» пластиковий, іграшковий: пенал, листівка, папір, олівець та наклейки

5.4. Іграшки можуть містити дрібні деталі і рекомендовані дітям, старшим трьох років.
5.5. Під отриманням подарунку мається на увазі право придбати її за акційною ціною 0,1 грн. з ПДВ, вартість подарунку включена у вартість посилки Книжкового Клубу Діснея ТОВ «Егмонт Україна», що буде відправлена члену Клубу переможцю Акції.
5.6. Подарунок і термін відправлення член Клубу узгоджує з Організатором в листуванні.
5.7. Член Клубу отримує один подарунок за одну рекомендовану особу, яка бажає вступити до Клубу і виконала умови участі у Акції, що підтверджується отриманням нею першої посилки Книжкового Клубу Діснея.

6. Інші умови:

6.1. До умов даних Правил можуть бути внесені зміни та/або доповнення Організатором Акції протягом усього строку проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на Веб-сайті, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил (порядку) проведення Акції.

6.2. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

6.3. Беручи участь у Акції, учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції та свою повну і безумовну згоду з ними. Порушення учасником Акції цих Правил або відмова учасника Акції від належного виконання цих Правил (у т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання подарунків та інше) вважається відмовою учасника від участі в Акції та отримання подарунку. При цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

6.4. Учасник Акції надає ТОВ Егмонт Україна відомості, які необхідні для виконання доставки посилок Книжкового Клубу Діснея, здійснення листування, обробку персональних даних, включаючи, але не обмежуючись, одержання, систематизацію, зберігання, уточнення (оновлення, заміну), використання, поширення, передачу третім особам, блокування, знищення персональних даних, а також будь-які інші дії, пов’язані з обробкою персональних даних відповідно до мети їх обробки. Згода надається на обробку наступних персональних даних згідно з метою їх обробки: прізвище, ім’я та по-батькові, дата народження, стать, поштова адреса (доставки), мобільний номер телефону, електрона адреса. При обробці персональних даних ТОВ Егмонт Україна здійснює всі необхідні організаційні й технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій.