Правила Клубу

Шановні батьки! Вітаємо вас у Книжковому клубі Діснея – єдиному в Україні книжковому клубі для дітей. Дякуємо за вибір і дуже раді, що ви усвідомлюєте важливість читання у дитячому віці. У сучасному світі, коли читання губиться серед інших форм розваг та замінюється телебаченням, дуже важливо щоб дитина не лише навчилася, а й полюбила читати. Адже книга – невичерпне джерело вражень і знань, тільки читання здатне розвинути уяву і фантазію. А саме ці риси здатні сформувати незалежну особистість і відкрити шлях у стабільне майбутнє. Книжковий клуб робить все для того, щоб читання перетворилося на справжнє задоволення. Великою радістю буде зустріти на сторінках книжок героїв улюблених мультфільмів і знайти сюрприз у посилці! Читання разом згуртує вашу родину, подарує приємне та змістовне дозвілля. Тож мандруймо до чарівного світу казки!

Правила членства в Книжковому клубі Діснея (умови продажу):

  • 1.Колекція книжок Книжкового клубу Діснея виготовлена ТОВ Егмонт Україна. Колекція доступна тільки членам клубу. Під членом клубу мається на увазі один із батьків (усиновлювачів) опікунів чи піклувальників дитини, який зробив замовлення на отримання колекції книжок Книжкового клубу Діснея. Книжки надсилаються посилками з післяплатою.
  • 2.Усі книжки високої якості, вироблені в Україні і супроводжуються висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Формат книг 17х24 см, тверда лакована обкладинка, 48 сторінок.
  • 3.У кожну посилку вкладається подарунок. Під подарунком мається на увазі іграшка, предмет для творчості тощо. Вартість подарунку включена у вартість посилки. Іграшки можуть містити дрібні деталі, тому рекомендовані дітям, старшим трьох років.
  • 4.Книжки та іграшки унікальні та не повторюються. Право вибору книг та іграшок, порядок (черговість) їх розсилки у посилках Книжкового клубу Діснея належить ТОВ Егмонт Україна. Колекція однакова для хлопчиків і дівчаток, з переліком книжок можна ознайомитися за посиланням https://kkdisney.com/knigi/.
  • 5.Посилки Книжкового клубу Діснея надходять щомісячно, замовляти наступну посилку не потрібно.
  • 6.Посилки доставляються на відділення Укрпошти, яке обслуговує адресу доставки, заявлену членом клубу.
  • 7.Член клубу може відстежувати переміщення посилки на сайті Укрпошти http://ukrposhta.ua за її ШКІ (13-цифровий штриховий код ідентифікації ),  який ТОВ Егмонт Україна надсилає в SMS на мобільний номер телефону члена клубу.
  • 8.Посилки Книжкового клубу Діснея коштують однаково (як перша, так і наступні). Вартість включає витрати за пересилання і вказується на упаковці. Оплата відбувається грошовим переказом у поштовому відділенні під час отримання посилки. Плата за послугу грошового переказу, яка надається Укрпоштою, покладається на члена клубу згідно тарифів Укрпошти (10,00 грн.).
  • 9.ТОВ Егмонт Україна замінює браковані або пошкоджені під час пересилки книги та іграшки за власні кошти. Для цього член клубу, що виявив таку продукцію, повинен звернутися телефоном або письмово до Книжкового клубу Діснея.
  • 10.У випадку значних змін вартості друку, транспорту чи інших виробничих витрат видавництва, Егмонт Україна зберігає за собою право змінити ціну посилок.
  • 11.Книжковий клуб Діснея організовує конкурси та акції виключно для членів клубу. Про початок, правила та результати конкурсів та акцій повідомляється листами та/або на сайті (сторінці соціальних мереж) Книжкового клубу Діснея ТОВ Егмонт Україна.
  • 12.При необхідності ви можете змінити дані отримувача (ПІБ, номер телефону чи адресу), тимчасово призупинити підписку чи заблокувати членство в Клубі. Для цього потрібно зателефонувати за номером +38(099) 531-35-55, написати на клубну пошту bookclub@egmont.com або залишити повідомлення у Facebook чи Instagram. Зверніть увагу, що всі зміни в базу вносяться до початку нового місяця.
  • 13.Членство у клубі припиняється при відмові від отримання та/або поверненні посилок, у разі отримання повної колекції. Член клубу повідомляє Книжковий клуб Діснея про відмову телефоном або письмово на електронну адресу Клуба. Внести зміни у дані доставки (відмовитися/поновитися) можна за посиланням
  • 14.Член клубу надає ТОВ Егмонт Україна відомості, які необхідні для виконання доставки посилок Книжкового клубу Діснея, здійснення листування, обробку персональних даних, включаючи, але не обмежуючись, одержання, систематизацію, зберігання, уточнення (оновлення, заміну), використання, поширення, передачу третім особам, блокування, знищення персональних даних, а також будь-які інші дії, пов’язані з обробкою персональних даних відповідно до мети їх обробки. Згода надається на обробку наступних персональних даних згідно з метою їх обробки: прізвище, ім’я та по-батькові, дата народження, стать, поштова адреса (доставки), мобільний номер телефону, електрона адреса. При обробці персональних даних ТОВ Егмонт Україна здійснює всі необхідні організаційні й технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій.

Видавництво поважає думки та зауваження членів клубу і відкрите для спілкування. Приємного читання.