Белоснежка-и-звери

Білосніжка повертається!

Студія Disney повідомила про повернення на великі екрани однієї з найулюбленіших героїнь всіх дітей світу – Білосніжки.

Нагадаємо, що класична «Білосніжка» Діснея, створена за мотивами казки братів Грімм, яка побачила світ у далекому 1937 році, стала першою повнометражною анімаційною стрічкою, що має звук та колір. Окрім того за цей мультфільм Дісней отримав «Оскар» за «Новаторство і видатні досягнення в галузі анімації», і навіть сьогодні «Білосніжка» вважається одним з найуспішніших анімаційним фільмом всіх часів.

Тож тепер студія має намір повернути легендарну казкову красуню на великі екрани – і не будь-як, а у форматі ігрового кіно. Вже було оголошено, що за сценарій майбутнього фільму візьметься популярний Ерін Крессида Вілсон, що працював над такими стрічками як «Дівчина у поїзді», «Секретарка», «Хлоя».

За останні роки ми побачили доволі багато екранізацій казки про Білосніжку: починаючи з комедійного мюзиклу «Білосніжка: помста гномів» із Джулією Робертс у головній ролі, та закінчуючи фентезійним екшеном «Білосніжка та Мисливець», який має аж дві частини. Окрім того у 2011 році телевізійний канал АВС випустив дуже популярний тепер фентезійний серіал «Якось у казці», який складається вже з шести сезонів і центральним образом якого також є Білосніжка. Тож автори Діснея теж планують дивувати глядача, розширивши сюжетну та музичну лінії.

За останній момент у фільмі відповідають композитори Джастін Пол та Бендж Пасек, які вже працювали разом над найочікуванішим мюзиклом цього року – «LaLaLand». Інші подробиці майбутнього знімального процесу не розголошуються, як і ім’я актриси, що виконає роль чарівної Білосніжки.

Нагадаємо, що останнім часом студія Disney випустила вже три ігрові фільми по власних же анімаціях – це «Малефісента», «Попелюшка» та «Книга джунглів». Окрім того, вже наступного року на екрани виходить «Красуня та Чудовисько» з Еммою Уотсон у головній ролі, а у 2018 році студія обіцяє випустити фільм «Мулан», заснований на однойменному мультфільмі.