53_main

Бути принцесою більше не модно: Disney руйнує власні стереотипи.

Якою має бути сучасна дівчинка, аби бути щасливою та успішною? Чи достатньо для цього бути просто «принцесою»?  Компанія Disney переглянула власні погляди на важливі якості та риси характеру сучасних дівчат і запропонувала всьому світу приєднатися до цього процесу переосмислення за допомогою своєї нової ініціативи «Dream Big Princess».

Всім нам відомі прекрасні, чарівні та бешкетні принцеси з чудових мультфільмів Disney. Не один десяток років великі та маленькі дівчата з усього світу заворожено слідкують за історіями своїх улюблених героїнь та намагаються всіляко наслідувати їхню поведінку, перейняти манери та звички. Саме завдяки цьому, як нині вважає керівництво компанії, більшість дівчачих мрій концентрується на казковій та ефемерній «кришталевій туфельці», як символі вирішення всіх проблем та негараздів – без докладання особливих зусиль. Що б не відбулося, обов’язково з’явиться фея-хрещена, яка перетворить гарбуз на карету, та, звичайно, прекрасний принц, який здатен закохатися в тебе з першого погляду.

Але така модель поведінки неприйнятна в повсякденних реаліях. Тому компанія Disney запустила глобальну ініціативу «Dream Big Princess», покликану надихнути дівчаток на великі, світлі, сміливі мрії. Кінокомпанія запросила до співпраці 19 фотографів, які на своїх знімках покажуть не казкових принцес, а справжніх дівчат і жінок в їх реальному житті.

Американка Кейт Паркер представила в образі принцес дівчачу футбольну команду, тренером якої вона є. Кейт намагалася відійти від стереотипного образу дівчинки з милою посмішкою та ідеальною зачіскою, продемонструвати активну, спортивну сторону дівчачої натури.

Тереза Бальдерас з Мексики зробила героїнею своїх знімків дівчинку-сироту Паті, яка, не дивлячись на своє сумне становище, вражала всіх оптимізмом і надією на краще.

Фотограф Енні Гріффіц, яка вже багато років співпрацює з «NationalGeographic», представила на знімках дівчат-підлітків, які старанно навчаються, аби опанувати різні цікаві професії.

Знаменита Пола Бронштейн у своїх фотознімках розповіла історію дівчини, яка  однією з перших стала їздити на велосипеді в афганському регіоні Баміан.

Доречі, до цього фотопроекту може приєднатися кожен бажаючий – потрібно лише опублікувати власне надихаюче фото в Іnstagram з хештегом #DreamBigPrincess до 11 жовтня. Disney обіцяє пожертвувати організації «Girl Up» один долар за кожен лайк, коментар та будь-яку дію, проведену з контентом під цим хештегом.