Malefisenta-igra-skachat-

Чарівна Чаклунка повертається.

Студія Disney приступила до зйомок продовження стрічки про загадкову Чаклунку Малефісенту та прекрасну принцесу Аврору.

Нагадаємо, що фільм «Чаклунка» з’явився на великих екранах в 2014 році. Сюжет драматично-пригодницької картини був заснований на казці Шарля Перо «Спляча красуня», вірніше – на оригінальному мультфільмі Уолта Діснея, який вийшов в 1956 році. Проте «Чаклунка» розповідає історію з точки зору Малефісенти – головної злочинниці оригінальної казки.

Юна фея Малефісента з краю чарівних істот заводить дружбу з хлопчиком на ім’я Стефан із сусіднього людського королівства. Минають роки, і їхня дружба переростає в любов, але через деякий час Стефан зраджує Малефісенту. Незабаром він стає королем. Дізнавшись про це, ображена і принижена фея замишляє помсту. В день хрещення принцеси Аврори, новонародженої дочки Стефана, Малефісента накладає на дитину непорушне прокляття, яке має збутися в день 16-річчя Аврори…

Головну роль в фільмі виконала Анджеліна Джолі, роль Аврори – Ель Феннінг, Стефана – Шарлто Коплі. Режисер стрічки – Роберт Стромберг, а адаптацію сценарію зробила Лінда Вулвертон. Проникливий та ніжний музичний супровід створив композитор Джеймс Ньютон Ховард.

Режисером нової стрічки стане Хоакім Роннінг, знайомий глядачам своєю роботою над п’ятою частиною «Піратів Карибського моря». Анджеліна Джолі та Ель Феннінг повернуться до ролі Чаклуки та Аврори відповідно. У сиквелі зніметься також Мішель Пфайффер – в ролі королеви Інгрид, а молодий актор Харріс Дікінсон зіграє принца Філіпа. Окрім того, в картині знімуться: Ед Скрейн, Чіветель Еджіофор, Роберт Ліндсей. Над сценарієм працювали Джез Баттеруорт, Лінда Вулвертон, Міка Фітцерман-Блю та Ной Харпстер. Зйомки будуть проходити на студії «Pinewood Studios» в Атланті та на додаткових майданчиках у Великобританії.

Фільм розповість про події, які відбулися через кілька років після оригінальної картини. Чаклунка та дівчина знову поєднають зусилля, аби захистити чарівних мешканців лісу від нової напасті.

Дату виходу сиквела поки що не називають.