1409831551_youloveit_ru_mikkey_mouse_i_halloween_mini_kartinki03

Цікаві ігри до Хелловіну

Неминуче наближається 31 жовтня – Хелловін. Як розважити дитину в цей вечір?

Хелловін – вечір напередодні Дня Всіх Святих – свято, яке дуже швидко вкоренилосяв Україні. Усі магазини, торгівельні та розважальні центри заздалегідь прикрашені гарбузами зі страшними фізіономіями, павутинням, привидами, кажанами тощо. Дорослі готуються до костюмованих вечірок та інших івентів з нальотом містики та жаху. Як же порадувати дитину в цей вечір?

Ми зібрали для вас цікаві та кумедні ігри, в які ви із задоволенням пограєте разом із дитиною.

Хитра павутинка

Вам знадобиться моток пряжі. До нитки треба прив’язати невеличкий подаруночок, а потім намотати навколо нього клубок. Дитина має розмотати цю «хитру павутинку» та дібратися до подарунка таким чином, щоб нитка не порвалася, не заплуталася та не перетворилася на справжнє «павутиння».

Мумія

Вам знадобиться годинник (краще використовувати секундомір в телефоні) та рулон туалетного паперу. За одну хвилину гравці мають огорнути тіло мумії саваном з туалетного паперу. Виграє той, хто краще впорався із завданням – чим більше «тіла» мумії закрито папером, тим краще.

Пронирливий пряник

Вам знадобляться пряники або пончики, які треба підвісити на нитці. Сенс ігри полягає в тому, щоб якомога скоріше з’їсти ласощі, не використовуючи при цьому руки.

Гарбузовий хокей

Вам знадобляться щонайменше два маленьких гарбузи, швабра або віник та імпровізовані ворота. Гравці мають загнати гарбуза до воріт за допомогою швабри. Перемагає той, хто впорається із завданням швидше за інших.

Найстрашніший гарбуз

Вам знадобляться заздалегідь спустошені гарбузи, олівець, канцелярський ніж, невеличкі свічки. На гарбузі дитина малює страшну фізіономію, а потім – за допомогою старших – вирізає її за контуром малюнка. Всередину гарбуза ставиться запалена свічка. Перемагає той, в кого гарбуз вийшов найстрашнішим.