л

Цікаві ігри для всієї родини.

Нажаль, ритм повсякденного життя настільки активний, що знайти час на спокійне сімейне спілкування стає все важче. Проте – чи є щось важливіше та приємніше за радість малюків від захоплюючої спільної гри, до якої долучені всі члени родини? Пропонуємо вам три цікаві та незвичайні гри, які напевно сподобаються всій сім’ї.

Халі-холо

Ця гра підійде для відпочинку на дачі або на природі. Вам знадобиться м’яч та максимум учасників. Ведучій стає посеред майданчику, обраного для гри. Від підкидує м’яча та називає ім’я когось з гравців. Той, чиє ім’я назване, має спіймати м’яч, всі інші розбігаються. Якщо гравець спіймав м’яча, він кричить «Халі-холо!», тоді всі інші завмирають на місці. Тепер він має попасти м’ячем в когось з гравців. Той, в кого попали, стає ведучим, якщо ж гравець промахнувся, він сам стає ведучим. Весела активна гра, яка розвиває координацію, влучність та увагу.

Казочка

Ця гра допоможе скоротати холодний вечір або довгу подорож. Перший учасник вигадує початок казки, наприклад: «Дуже далеко, за великими горами та глибокими ріками жила собі одна дівчинка…» Наступний учасник продовжує: «І в цієї дівчинки було дуже незвичне ім’я…» І так далі – кожен з гравців бере участь у розвитку сюжету казки. Майте на увазі – казка може виявитися дуже коротенькою, а може й тривати декілька днів. Цікава гра, яка розвиває уяву та увагу.

Найшвидший

Ще одна вулична захоплива гра з м’ячем. М’яч треба покласти до сітки або пакета, та прив’язати до гілки дерева або турніку так, аби він майже торкався землі. На землю під м’ячем треба покласти дрібні предмети – камінці, шишки, яблука абощо. Кожен з гравців по черзі бере м’яч, підіймає його на рівень голови, відпускає та біжить збирати «скарби», що лежать під м’ячем. Задача гравця – зібрати якомога більше предметів, доки м’яч його не торкнувся. В кінці гри всі гравці підраховують зібрані дрібнички, перемагає той, в кого більше. Гра розвиває спритність та швидкість.