84_main_new.1484219341

Дамбо. Повернення.

Ще у 2015 році стало відомо, що студія Disney планує зняти повнометражну стрічку про славетне слоненя Дамбо, яке вже багато років є одним з найпопулярніших мультиплікаційних персонажів. Сьогодні стало відомо, яких зірок буде запрошено до зйомок у фільмі.

Нагадаємо, що мультфільм «Дамбо», ця  зворушлива історія про дружбу, необхідність вірити у власні сили, про любов та відданість, вийшла на студії Disney в 1941 році та стала четвертою повнометражною стрічкою компанії  Уолта Діснея. Прототипом для головного персонажа став справжнісінький слон Джамбо. Джамбо був першою в історії твариною, яка отримала світову популярність. Він був привезений до Європи в 1862 році маленьким слоненям, кілька років провів в Паризькому Саду рослин, потім був перевезений в Лондонський зоопарк, де перетворився на головний атракціон, подивитися на який з’їжджалися люди з різних країн, і, врешті-решт, став провідним артистом американської циркової трупи «Найбільше шоу світу». До цього дня Джамбо є талісманом університету Тафтса в США.

Надихнувшись історією легендарного слона, Дісней вирішив втілити її в мультиплікації. Над створенням картини працювали дев’ять сценаристів і вісім режисерів, сам же Дісней став продюсером стрічки.  «Дамбо» отримав «Оскар» та приз Канського кінофестивалю. Крім того, ця картина не одноразово знаходила відгук у багатьох наступних фільмах Pixar, Disney, а також роботах інших світових мультиплікаторів.

Тож два роки тому було прийняте рішення – Дамбо має повернутися на великі екрани і не просто в ремейку мультфільму, а в справжнісінькому лайв-екшені. До створення сценарію майбутнього фільму було запрошено Ерена Крюгера – автора трьох частин “Трансформерів” та казки Террі Гілліама «Брати Грімм». Режисером фільму стане знаменитий Тім Бертон, який вже неодноразово працював на Disney. Найвідоміший з його фільмів, знятих для студії – це «Аліса в країні див».

На роль головного негативного персонажу було запрошено чудового актора Тома Хенкса, відомого за фільмами «Форрест Гамп», «Терімнал», «Хмарний атлас» та ін. А ось на роль чоловіка, із дітьми якого товаришував Дамбо, запросили відомого Уілла Сміта, який зіграв в таких стрічках як «Люди в чорному», «Хенкок», «Загін самогубців».

Подробиці знімального процесу поки ще не розголошуються, відомо лише, що у фільмі буде об’єднано гру живих акторів та комп’ютерну анімацію.