42eec4644768d19cad807b2497baca61

Діснеївські жарти для уважних.

Всім фанатам Disney відомо – автори студії дуже люблять залишати в мультфільмах приховані послання, алюзії та відсилання до інших стрічок, а також дотепні та кумедні деталі, які мають подвійний сенс, і які зможуть помітити тільки дуже пильні глядачі.

Ми вже розповідали про родинний, наприклад, зв’язок між Анною та Ельзою з Еренделу та Тарзаном, або між Белль та Джейн, про те, як Свен з’являється в «Ваяні», а Дамбо – в «Зоотрополісі», тощо. Сценаристи студії з притаманним їм почуттям гумору та смаку завжди вміють потішити своїх прихильників. Сьогодні мова піде про найсвіжіший мультфільм Дісней – «Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі». В цю стрічку закладено безліч відсилань до поп-культури, та ми зібрали для вас найцікавіші.

По-перше, звісно, автори не змогли обійти увагою «Зоряні війни» – в мультфільмі з’являються не тільки штурмовики, але й безліч зображень інших героїв франшизи, наприклад – на тарілках в офісі.

Також на сайті Disney в мультфільмі можемо побачити нашого улюбленця лиса Ніка та логотип компанії містера Біга з «Зоотрополісу».

Коли Ральф та Ванілопа вперше відвідують сайт «Ebay», за їхніми спинами можна побачити лампу Джина з «Аладдіну».

В сцені після титрів ми бачимо персонажів з «Крижаного серця» – дуже доречний натяк, адже «Крижане серце-2» є найочікуванішою прем’єрою 2019 року.

А ось цікаві деталі для найуважніших. В трейлері до стрічки всі принцеси Дісней з’являються в звичайному одязі, але, якщо пригледітися, можна помітити, що на піжамі кожної з них щось написано або намальовано. Що саме?

На піжамі Аврори зі «Сплячої красуні» є напис «Nap Queen», що означає «Королева сну».

На футболці Ельзи написано «Just let it go» – «Просто відпусти», що є прямою відсилкою до її пісні з «Крижаного серця».

На майці Ваяни – зображення крабу Томатоа та напис «Shiny» (оригінальна назва його пісні).

У Меріди з «Відважної» на грудях намальований оскалений ведмідь в короні з милим підписом «Mum» («Мама»).

У Тіани («Принцеса і жаба») – напис «NOLA», що є акронімом від Нового Орлеану, де й жила принцеса в мультфільмі, а також жаб’яча лапка в літері «О», схожа на корону.

З футболкою Білосніжки теж все просто – на ній намальовано яблуко з зеленим черепом і написано «poison» («отрута»).

В Анни на піжамі теж напис – «Finish each others», це рядок з її пісні-дуету з Гансом.

А ось на футболці Попелюшки зображена карета з гарбуза та напис «G2G», що означає «Gottogo» – «Час іти».

А які деталі та посилання змогли помітити в цьому мультфільмі ви?