maxresdefault

Disney Style: цікаве про імідж улюблених героїв.

Напевно ви помітили, що більшість персонажів Діснея – справжні модники. Деякі з них навіть надихали дизайнерів на створення колекцій одягу, взуття та аксесуарів – наприклад, Фея Дінь з мультфільму про Пітера Пена, якій Nation Ltd присвятив лімітовану колекцію одягу торік. Тож ось декілька цікавих фактів про стиль та зовнішність знайомих героїв.

Головна модниця Disney– це, звісно, Меріда з мультфільму «Відважна», адже вона змінює вбрання 22 рази за стрічку та 5 разів з’являється з новою зачіскою. Ще один цікавий факт про Меріду – якби вона випрямила свої кучері, довжина її волосся б дорівнювала 122 сантиметрам. А якщо мама Меріди, Королева Елінор, розпустить косу, довжина її локонів стане майже два метри. Хоча цим героїням ще далеко до іншої діснеївської красуні – Рапунцель – довжина волосся якої сягає майже 22 метрів!

Першим модником серед чоловіків у мультфільмах можна сміливо назвати Кена, героя анімаційної стрічки «Історія Іграшок: Велика Втеча» – він змінює образ 21 раз.

Довелося попрацювати й творцям стрічки «Корпорація монстрів» – вони розробили 127 предметів одягу для персонажів мультфільму. Не менше роботи дісталося й аніматорам «Русалоньки» – декілька місяців вони шукали особливий відтінок для хвоста Аріель – цей колір не використовується більше ніде в стрічці.

Щодо класичних образів Діснея, найцікавішим персонажем в сенсі іміджу є, напевно, Попелюшка, адже на рожеве плаття, яке вона зі своїми маленькими помічниками зробила для балу, аніматорів надихнули роботи самого Сальвадора Далі. А білосніжне бальне плаття (подарунок Феї-хрещеної) дуже нагадує стиль великого французького кутюр’є Крістіана Діора. Нагадаємо, що сцена з перетворенням лахміття Попелюшки на прекрасну сукню, була одним з найулюбленіших епізодів самого Уолта Діснея!

А до створення ще одної «класичної» принцеси – Білосніжки – в прямому сенсі приклали руки жінки.  Художниці по заливці ілюстрацій накладали на щоки Білосніжці справжні рум’яна, аби шкіра героїні мала натуральний рожевий відтінок.