maxresdefault-24

Disney в захваті від української Мавки.

Студія Disney визнала український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» одним з найкращих на Міжнародному форумі «Cartoon Movie».

У березні цього року українські продюсери з FILM.UA Group и Animagrad успішно презентували мультиплікаційний проект «Мавка. Лісова пісня» на найбільшому анімаційному форумі Європи – «Cartoon Movie». Цей форум є популярним бізнес-простором  для значних виробників, медійних компаній і профільних ЗМІ,  де учасники можуть особисто представити свої проекти, знайти міжнародних спонсорів та партнерів для копродакшена. Серед п’ятдесяти мультфільмів, що були представлені на «Cartoon Movie», «Мавка» була єдиним українським проектом, взагалі автори з України вперше брали участь у цьому форумі.

Мультфільм «Мавка» буде заснований на відомій драмі-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Події стрічки розвернуться в чарівному, але небезпечному для людей Лісі. Головна героїня мультфільму – Мавка, таємнича лісова істота, душа Лісу, яка має згодом стати його царицею, закохується в сільського коваля Лукаша. Але світ Лісу постає проти світу Людей. Чи зможе кохання перемогти в цій війні? Поки ще невідомо.

Зазначимо, що «Лісова пісня» Лесі Українки є єдиною драмою у жанрі феєрії, що існує в українській літературі, вона міцно ввійшла в наш золотий культурний фонд. За сюжетом «Пісні» було створено два балети – на музику М. Скорульського та на музику Г. Жуковського, на кіностудії ім. Довженка у різні роки було знято два повнометражних фільми. Тож тепер українські автори вирішили створити ще й анімаційну версію цього зворушливого твору.

На форумі «Cartoon Movie» «Мавка»  отримала вкрай позитивні відгуки від значних гравців міжнародного анімаційного ринку. Зокрема представники «The Walt Disney Company» назвали цей проект найяскравішою подією всього форуму. Крім цього, студія Disney наразі веде переговори з авторами стрічки відносно спільного виробництва мультфільму.