maxresdefault

Дитячі розваги до дня Св. Валентина.

Це свято вже так щільно вкоренилося в нашій країні, що святкують його всі – і дорослі, і діти. Як влаштувати сімейну вечірку до Дня закоханих та чим розважити малечу?

По-перше треба залучити малечу до виготовлення яскравих прикрас. Разом із дитиною намалюйте і виріжте з щільного паперу сердечка різного розміру. Дозвольте малечі проявити фантазію та розмалювати прикраси на свій смак (всередині сердечок можна зобразити пташок, квіточки, кошенят, собачок і т. п.) Приклейте до сердечок яскраві стрічки або мотузки і розвісьте по квартирі. Можна скріпити прикраси горизонтально, тоді вийде гірлянда. За допомогою саморобних трафаретів з картону можна нанести відповідні малюнки на вікна та дзеркала.

Допоможіть дитині вирізати з паперу листівки-валентинки в формі сердець і написати в них невеличкі побажання для кожного з членів сім’ї. Неймовірне задоволення дитина отримає, якщо ви запропонуєте їй допомогти вам спекти печива у формі сердечок, щоб пригостити друзів та рідних.

Та ось дім прибраний та прикрашений, солодощі готові. Які ж розваги чекають надалі? Ось декілька ігор, які забезпечать вам веселий та незабутній вечір.

Знайди серце

Ця гра підійде для всіх членів сім’ї або навіть для двох чи однієї дитини. Для гри потрібно вирізати кілька сердечок будь-яких кольорів і розмірів. До початку гри валентинки необхідно заховати в квартирі або кімнаті. Завдання: зібрати все сердечка. Залежно від віку дітей, можна ускладнити завдання виконанням на час, під веселу мелодію, і максимальною кількістю знайдених сердечок.

Щасливе серце

Для цього конкурсу потрібні великі серця (за кількістю гравців) і багато різнокольорових маленьких валентинок або кольорові олівці. Завдання для учасників: прикрасити велике серце маленькими валентинками, зробивши його щасливим! Можна «змусити» його посміхатися, сміятися або танцювати.

Слова любові

Для малюків треба взяти улюблену іграшку. Передаючи її один одному, кожен з членів сім’ї говорить їй приємні та лагідні слова.  Для старших діток – треба розташувавшись по колу та говорити комплімент своєму сусідові. Взагалі, можна влаштовувати цю гру щоденно, як ранкову зарядку, кажучи приємні слова один одному – це забезпечує гарний настрій на весь день.

Бажаємо вам теплого свята в сімейному колі!