20180808-nutcracker-post

Дівчина, диво та зачарований красень.

Студія Disney врешті-решт оприлюднила новий трейлер до фільму «Лускунчик та чотири королівства».

Легендарна казка Ернста Теодора Амадея Гофмана нараховує вже більше двохсот років, та все не втрачає ані актуальності, ані своєї чарівної, таємничої, навіть містичної краси. Коли в мережі вперше з’явилася інформація про те, що автори студії звернули свою увагу на твір Гофмана, прихильники Дісней одразу ж почали міркувати – що ж за історія вийде цього разу? Чи вдасться режисеру (на цю роль, до речі, було запрошено одразу двох «титанів» – Лассе Халльстрема та Джо Джонстона) гармонійно поєднати гофманську містику та загадковість, ніжність, зворушливість та пронизливість Чайковського з яскравістю сучасності та новітніми технологіями, які були задіяні на зйомках?

Що ж, новий трейлер красномовно свідчить – майстри вміло впоралися зі складним завданням. Автори студії Disney внесли до сюжету певні корективи. Юна Клара отримує від свого хрещеного дивний подарунок та вирушає в подорож до Країни Снігу, Країни Квітів та Країни Солодощів. Окрім того вона має потрапити і до четвертого королівства, де на неї очікує ціла мишача армія, яку очолює Мишачій Король.

 

Роль головної героїні виконує юна Маккензі Фой, найбільш відома роботами в картинах «Сутінки. Сага: Світанок» та «Інтерстеллар». Кіра Найтлі взялася за роль легендарної Феї Драже («Пірати Карибського моря», «Анна Кареніна», «Піджак» та ін.) А ось роль хрещеного Клари, Дроссельмейєра, виконує володар «Оскару» та двох «Золотих глобусів» Морган Фрімен («Втеча з Шоушенку», «Сім», «Щасливе число Слевіна» та ін.) Також у фільмі беруть участь Міранда Харт, Річард Грант, Омід Джалілі. А ще у кінострічці знявся український артист балету – Сергій Полунін.

 

Світова прем’єра стрічки запланована на 8-е листопада цього року. З нетерпінням чекаємо на диво!