20023933_1446446832131725_540142046908654052_o-820x312

Дивовижні подорожі в часі та просторі.

Нарешті студія Disney виклала до мережі перший довгоочікуваний трейлер сімейного науково-фантастичного фільму«Злам часу».

«Злам часу» стане вже другою екранізацією книги «Тріщина в часі» популярної американської письменниці Мадлен Л’енгл – перший телевізійний фільм вийшов ще в 2003 році під назвою «Стрибок у часі» і дуже розчарував авторку. Тож студія Disney вирішила підійти до процесу адаптації роману дуже серйозно, аби розкрити всі грані цієї чудової книги. До роботи над сценарієм майбутнього фільму було запрошено Дженніфер Лі, яка прославилася як сценарист до найкасовішого мультфільму в історії – «Крижаного серця».

Фільм розповідає про теорію переміщення в часі. Це історія відважної дівчинки-підлітка на ім’я Мег Муррі, батько якої винайшов тессеракт для міжгалактичних подорожей, а потім таємничим чином зник під час одного зі своїх наукових експериментів. Мег звертається по допомогу до трьох чарівниць, які наділяють її здатністю подорожувати в часі. Дівчинка вирішує відшукати батька та разом із друзями вирушає в захоплюючу подорож дивними, таємничими світами, де їй доведеться  врятувати не тільки батька, а й весь Всесвіт, якому загрожує велике зло в особі Темряви.

Ролі чарівниць в стрічці виконують популярна американська ведуча, актриса та продюсер Опра Уінфрі, відома своїм ток-шоу «Шоу Опри Уінфрі», Різ Уізерспун, знайома глядачам за фільмами «Блондинка в законі», «Переступити межу» та «Чотири Різдва»; а також комедійна актриса Мінді Калінг, яка вже співпрацювала зі студією Disney в озвучуванні мультфільму «Думками навиворіт», де вона виконала роль Відрази. Доктора Алекса Муррі грає зірковий Кріс Пайн, фанатам Діснея більш знайомий за роллю Прекрасного Принца в стрічці «Чим далі в ліс». Також в фільмі знялися Зак Галіфіанакіс, Леві Міллер, Белламі Янг та інші. Головну роль хороброї дівчинки Мег виконала Сторм Рейд. Режисер фільму – Ава Дюверней.

Перший трейлер фільму кінокомпанія Disneyпрезентувала на церемонії вручення престижної музичної премії «American Music Awards -2017». Вихід стрічки на великі екрани заплановано на березень наступного року.