s-06b038e979e0cd8d032d089c362c129120cf13e0

Хто ти, Гуфі?

Пам’ятаєте цього дивакуватого персонажа, ліпшого друга Міккі Мауса та Дональда Дака? Хто ж і коли його вигадав, та як складалася доля кумедного героя? Маємо відповідь!

Хто же не знає цього смішного антропоморфного пса?  Він неуважний та незграбний, але має почуття гумору та завжди готовий допомогти оточуючим – кумедний невдаха, що відрізняється поступливим характером та постійно потрапляє до безглуздих ситуацій. Ім’я Гуфі походить від англійського слова «Goofy», що в перекладі означає «не дуже розумний, придуркуватий». Прототипом героя стала, як не дивно, абердин-ангуська корова – ця порода виводиться в Шотландії та відрізняється відсутністю рогів на голові. Але в процесі роботи над персонажем було вирішено модифікувати корову в собаку.

Вперше пес з’явився на екранах аж в 1932 році в короткометражному мультфільмі «Гуфі та Вілбер», а вже в 1938-му вийшов повноцінний мультиплікаційний серіал, який мав назву «Історія божевільного Гуфі». Стрічки про Гуфі виявилися дуже успішними та затребуваними серед глядацької аудиторії. Він став одним з кращих друзів Міккі Мауса, завоював прихильність публіки та явив у своїй особі ще один символ всесвіту Уолта Діснея.

Таким чином незграбний пес з хрипким голосом став центральним персонажем багатьох мультфільмів. Трохи згодом, в 1950-ті, він обзавівся власною командою, до якої увійшли його домочадці та родичі. В цей період автори студії придумали Гуфі сина – Макса, та дружину, яку творці вирішили представити у вигляді корови, віддавши данину початковому походженню героя.

В 1992-му році на телевізійних екранах з’явився об’ємний серіал «Гуфі та його команда», який дуже полюбився маленьким глядачам.  Окрім того, автори студії використовували Гуфі і в якості окремого персонажа – було випущено великий цикл різноманітних історій, в яких Гуфі потрапляє в непередбачувані ситуації.  А вже в 2004-му році вийшов повнометражний мультфільм «Три мушкетери: Міккі, Дональд та Гуфі», в якому знайомі всім персонажі намагаються примірити на себе образи славетних Атоса, Портоса та Араміса.

В якому б мультфільмі не з’явився Гуфі, ситуація навколо нього одразу ж стає комічною, а сам герой викликає тільки добру посмішку.