Красені Disney: що ми знаємо про принців?

anita 08.07.2019 Комментариев нет 2619 все, легендарная классика, развлечения, чи знали ви?,
Здається, про улюблених принцес Діснея нам відомо абсолютно все – їхні звички, улюблені зачіски, їхні мрії та таємниці. Але чи можемо ми сказати теж саме про представників сильної половини казкового світу? Пропонуємо пригадати все цікаве, що нам відомо про мужніх, благородних та харизматичних легінів з улюблених мультфільмів.

  АладдінКрасунчик Алі – єдиний принц Діснея, який став головним персонажем стрічки, адже відомо, що в усіх інших мультфільмах сюжет розгортається навколо героїні. В первинному варіанті мультфільму в Аладдіна була мама, для неї навіть було написано окрему пісню «Пишаюся тобою, мій хлопчик!» Але в результаті всі сцени, де вона була присутня, вирізали, але пісня не пропала – вона увійшла до постановки на Бродвеї.

  ЕрікКоханий чоловік русалоньки Аріель  став першим, кого врятувала його майбутня принцеса (Аріель витягла його з моря під час шаленого шторму). Окрім того Ерік – єдиний принц Дісней, який не співає.

  Лі ШангА ось пасія хороброї дівчини Мулан відомий тим, що кохана врятувала його найбільшу кількість разів. А ще Лі Шанг жодного разу не поцілував Мулан – принаймні в першому мультфільмі.

  Флін РайдерФлін (Юджин Фіцерберт) єдиний хлопець Дісней, в якого є борідка. Всі інші офіційні принци або поголені, або ще не займані навіть юнацьким пушком.

  ГансПідступний Ганс з «Крижаного серця» - єдиний лиходій, в якого був романтичний зв’язок із принцесою.

  Наречений ПопелюшкиІм’я цього красеня не відомо нікому – у всякому разі в мультфільмі воно не згадується.

  НавінЦей принц, якого самовіддана Тіана вперше поцілувала, коли він був ще жабою, єдиний, хто не має американського акценту, адже він прибув з королівства Малдонія.

  Джон СмітКоханий Покахонтас – єдиний офіційний принц Дісней, який в фіналі мультфільму не залишається зі своєю обраницею, а також єдиний, хто має реальний історичний прототип.

  А які цікав факти про улюблених героїв відомі вам?