123

Красені Disney: що ми знаємо про принців?

Здається, про улюблених принцес Діснея нам відомо абсолютно все – їхні звички, улюблені зачіски, їхні мрії та таємниці. Але чи можемо ми сказати теж саме про представників сильної половини казкового світу? Пропонуємо пригадати все цікаве, що нам відомо про мужніх, благородних та харизматичних легінів з улюблених мультфільмів.

 

Аладдін

Красунчик Алі – єдиний принц Діснея, який став головним персонажем стрічки, адже відомо, що в усіх інших мультфільмах сюжет розгортається навколо героїні. В первинному варіанті мультфільму в Аладдіна була мама, для неї навіть було написано окрему пісню «Пишаюся тобою, мій хлопчик!» Але в результаті всі сцени, де вона була присутня, вирізали, але пісня не пропала – вона увійшла до постановки на Бродвеї.

 

Ерік

Коханий чоловік русалоньки Аріель  став першим, кого врятувала його майбутня принцеса (Аріель витягла його з моря під час шаленого шторму). Окрім того Ерік – єдиний принц Дісней, який не співає.

 

Лі Шанг

А ось пасія хороброї дівчини Мулан відомий тим, що кохана врятувала його найбільшу кількість разів. А ще Лі Шанг жодного разу не поцілував Мулан – принаймні в першому мультфільмі.

 

Флін Райдер

Флін (Юджин Фіцерберт) єдиний хлопець Дісней, в якого є борідка. Всі інші офіційні принци або поголені, або ще не займані навіть юнацьким пушком.

 

Ганс

Підступний Ганс з «Крижаного серця» – єдиний лиходій, в якого був романтичний зв’язок із принцесою.

 

Наречений Попелюшки

Ім’я цього красеня не відомо нікому – у всякому разі в мультфільмі воно не згадується.

 

Навін

Цей принц, якого самовіддана Тіана вперше поцілувала, коли він був ще жабою, єдиний, хто не має американського акценту, адже він прибув з королівства Малдонія.

 

Джон Сміт

Коханий Покахонтас – єдиний офіційний принц Дісней, який в фіналі мультфільму не залишається зі своєю обраницею, а також єдиний, хто має реальний історичний прототип.

 

А які цікав факти про улюблених героїв відомі вам?