STL009748-600x916

«Крижане серце» в новому форматі.

Студія Disney підготувала неперевершений сюрприз для прихильників чарівного мультфільму про пригоди сестер Ельзи та Анни з королівства Еренделл.

Нагадаємо, що найкасовіший мультфільм в історії Disney та найкасовіший мультфільм в історії кінематографа – «Крижане серце» – з’явився на великих екранах в 2013 році. Стрічка про справжню дружбу та сестринську любов, жертовність та сімейні цінності стала найулюбленішим фільмом багатьох діточок та дорослих в усьому світі. Образи королеви Ельзи та принцеси Анни приміряли на себе тисячі дівчат та вже дорослих красунь, які захоплювалися не тільки вродою, але й гострим розумом персонажів, їх вірою в непереможню силу любові та сімейних уз.

За сюжет стрічки ми маємо подякувати в першу чергу Гансу Християну Андерсену – адже саме його казка «Снігова королева» надихнула авторів студії на створення цього мультфільму. Ще в 1937 році «Снігова королева» мала стати однією з історій Disney, але тоді аніматори зіткнулися із проблемою – вони не знали, як зробити персонаж Королеви багатогранним та цікавим для глядачів.

Тільки через 74 роки автори студії повернулися до розробки всесвітньо знайомої історії. Було вирішено перетворити Герду на Анну та зробити її сестрою Снігової Королеви – Ельзи. Така інтерпретація сюжету надала казці нових кольорів та неочікуваної гостроти.

Мультфільм зачарував та приголомшив як простих глядачів, так і критиків, він отримав безліч премій та нагород, серед яких два «Оскари», п’ять премій «Енні», «Золотий глобус», «BAFTA», «Сатурн» та інші.

Не дивно, що автори студії замислилися над «новим життям» улюбленої історії. Нещодавно компанія Disney та видавництво Dark Horse вирішили випустити спільний комікс за мотивами відомого мультфільму. Головними героями серії коміксів стануть королева Ельза та принцеса Анна, які намагаються відновити порядок в їх непередбачуваному королівстві. Набіги диких тварин, дивні випадки в лісі, біди сусідських держав– сестри королівства Ерендел мають впоратися з усіма цими негараздами. На щастя, сестрам допоможуть відважний Крістофф, сніговик Олаф та –  загадкова молода жінка.

Перший випуск коміксу “Крижане серце” з’явиться у продажу вже в серпні 2018 року.