test-ugadaj-imena-geroev-multfilmov-disney-teaser

Культові персонажі Уолта Діснея.

Зрозуміло, що кожен з прихильників Disney віддає перевагу найулюбленішим персонажам на свій смак, але існує десять героїв, які не тільки принесли студії рекордну кількість «Оскарів», але й на разі є культовими та майже вже легендарними. Хто ж посів почесні місця в цьому топі?

Міккі Маус

Перше місце абсолютно заслужено займає найпопулярніше в світі мишеня. Міккі Маус, створений Уолтом ще в далекому 1928-му році, сьогодні є не тільки символом компанії Disney, але й символом американської культури взагалі. Не меншої популярності спіткала й подружка Міккі – Мінні Маус.

Білосніжка

Ця красуня вважається найголовнішою з Діснеївських принцес – вона навіть має власну зірку на «Алеї слави» в Голівуді. Окрім того, Білосніжка одночасно наймолодша з усіх принцес (їй лишень 14 років), та «найстарша», адже вона з’явилася на світ першою – ще в 1937-му році.

Бембі

Стрічка про маленьке оленятко була найулюбленішим мультфільмом самого Уолта Діснея. Окрім того, фільм визнаний найкращою анімаційною картиною студії за версією глядачів. На разі Бембі є одним з символом боротьби за права тварин.

Аліса

Цей загадковий керролівський персонаж став також і своєрідною візиткою Діснея. Як оригінальний мультфільм 1951-го року, так і кіно-версія 2010-го отримали величезну популярність та любов публіки.

Дамбо

Наймиліший та найзабавніший з усіх персонажів студії – Дамбо, безумовно, є  найпопулярнішим слоненям у світі. Його історія жодного не залишить байдужим – тим більш, що в Дамбо є реальний прототип – саванний слон Джамбо, перша в історії циркова тварина, що здобула світову популярність.

Аладдін

Як цей багдадський злодюжка зміг потрапити в десятку найпопулярніших персонажів? Напевно, в усьому винна його харизма та той важливий факт, що зовнішність Алі була списана з неперевершеного Тома Круза. Окрім того – нічого не має неможливого, коли твій ліпший друг – Джин.

Король лев

Мультфільм про хоробре левеня на ім’я Сімба – не тільки найзворушливіша з усіх історій Діснею, але й найприбутковіша. Стрічка зібрала більше, ніж 700 млн. доларів у світовому прокаті, ще 900 млн. компанії принесли телепокази та відеопродукція; також 2 мільярди коштували права на використання образів героїв у якості торгівельної марки.

Вінні Пух

«Не великого розуму» ведмежа з величезним серцем вперше з’явилося в стрічках Disneyв 1988-му році. Образ, який був створений англійським художником Ернестом Шепартом та викуплений Діснеєм,  сьогодні вважається «класичним» зображенням Вінні Пуха.

Скрудж МакДак

Цей селезень-мільйонер є справжнім втіленням американської мрії. Не дивно, що дядечко Скрудж  є постійним учасником рейтингів найбагатших вигаданих персонажів за версією журналу «Forbes».

Русалонька

Аріель – єдина з диснеївських принцес «нелюдського» походження та єдина, хто має дитину (правда, вона з’являється тільки у другій частині мультфільму).  При створенні образу чарівної русалоньки автори студії орієнтувалися на зовнішність актриси Аліси Мілано.