w960

Леді та Блудько повертаються!

Студія Disneyанонсувала новий грандіозний проект, який не залишить байдужим жодного прихильника популярного мультфільму про самовіддану любов двох дивовижних собак.

Нагадаємо, що ця чудова стрічка про любов і вірність вийшла на великі екрани в далекому 1955 році. Історія створення цього мультфільму дуже цікава і розпочалася вона ще в 1937 році, коли диснеївський аніматор Джо Грант, відповідальний за розробку сюжетів на студії, показав Діснею начерки, на яких зобразив свою улюблену вихованку, спрингер-спанієля на ім’я Леді. Незважаючи на те, що Уолт зацікавився ідеєю Гранта, робота над проектом зупинилася сама собою. І тільки через довгих шість років до рук Діснея потрапила повість американського письменника і сценариста Уорда Гріна «Щасливий Ден, цинічний пес». Дісней запропонував автору розвинути історію з урахуванням начерків, створених Грантом, в результаті і народився сценарій «Леді та Блудько».

Цей мультфільм грає важливу роль у всій роботі Діснея – адже це перша стрічка студії, в якій з’явився прозорий натяк любовну сцену. В ті часи Голлівуд не заохочував прояви любові на екрані, тим більше в картині, яка орієнтована на дитячу аудиторію. Однак «Леді та Блудько» став винятком, оскільки головні дійові персонажі в ньому не люди, а собаки.

Популярність мультфільму підштовхнула авторів до створення серії коміксів «Пустун», які розповідають про пригоди цуценя Леді та Блудька. Ці комікси видавалися протягом тридцяти п’яти років і саме на їх основі в 2001 році був знятий сіквел мультфільму – «Леді та Блудько-2: пригоди Пірата».

І ось, нарешті, студія Disney вирішила повернути улюблених персонажів до життя! Та ще й у форматі ігрового кіно з елементами анімації. Нову версію випустять спеціально для стримінгового сервісу кіностудії, який планують запустити в 2019 році. До роботи над римейком картини запрошено сценариста і режисера Чарлі Біна, знайомого глядачам за стрічкою «Лего Ніндзяго фільм». Продюсером фільму стане Брігейм Тейлор, який працював над «Піратами Карибського моря».

Вихід стрічки заплановано на 2019 рік.