Леді та Блудько повертаються!

Студія Disneyанонсувала новий грандіозний проект, який не залишить байдужим жодного прихильника популярного мультфільму про самовіддану любов двох дивовижних собак.

Нагадаємо, що ця чудова стрічка про любов і вірність вийшла на великі екрани в далекому 1955 році. Історія створення цього мультфільму дуже цікава і розпочалася вона ще в 1937 році, коли диснеївський аніматор Джо Грант, відповідальний за розробку сюжетів на студії, показав Діснею начерки, на яких зобразив свою улюблену вихованку, спрингер-спанієля на ім'я Леді. Незважаючи на те, що Уолт зацікавився ідеєю Гранта, робота над проектом зупинилася сама собою. І тільки через довгих шість років до рук Діснея потрапила повість американського письменника і сценариста Уорда Гріна «Щасливий Ден, цинічний пес». Дісней запропонував автору розвинути історію з урахуванням начерків, створених Грантом, в результаті і народився сценарій «Леді та Блудько».

Цей мультфільм грає важливу роль у всій роботі Діснея – адже це перша стрічка студії, в якій з’явився прозорий натяк любовну сцену. В ті часи Голлівуд не заохочував прояви любові на екрані, тим більше в картині, яка орієнтована на дитячу аудиторію. Однак «Леді та Блудько» став винятком, оскільки головні дійові персонажі в ньому не люди, а собаки.

Популярність мультфільму підштовхнула авторів до створення серії коміксів «Пустун», які розповідають про пригоди цуценя Леді та Блудька. Ці комікси видавалися протягом тридцяти п'яти років і саме на їх основі в 2001 році був знятий сіквел мультфільму - «Леді та Блудько-2: пригоди Пірата».

І ось, нарешті, студія Disney вирішила повернути улюблених персонажів до життя! Та ще й у форматі ігрового кіно з елементами анімації. Нову версію випустять спеціально для стримінгового сервісу кіностудії, який планують запустити в 2019 році. До роботи над римейком картини запрошено сценариста і режисера Чарлі Біна, знайомого глядачам за стрічкою «Лего Ніндзяго фільм». Продюсером фільму стане Брігейм Тейлор, який працював над «Піратами Карибського моря».

Вихід стрічки заплановано на 2019 рік.