1111

Легендарні історії: «Три кабальєро».

Неможливо повірити, але ця яскрава та динамічна стрічка побачила світ аж 75 років тому! Хто створив цей маленький шедевр, який й досі дає фору сучасним мультиплікаціям, та про що розповідає картина?

«Три кабальєро» – це анімаційний мюзикл 1944-го року, який став сьомим повнометражним мультфільмом Уолта Діснея. Стрічка, яка є логічним продовженням картини «Привіт, друзі!», розповідає про пригоди знайомого нам селезня Дональда Дака в країнах Латинської Америки. Його супроводжують в цій захоплюючій подорожі папуга Хосе Каріока з Бразилії та півень Панчіто з Мексики.

Фільм складається з музичних та танцювальних номерів, які чергуються з різноманітними комічними ситуаціями, до яких потрапляють товариші, та – цікавими фактами про Латинську Америку.
При зйомках сцен танців автори студії використовували техніку анімації, в якій поєдналися анімаційні герої і живі актори, завдяки цьому складається відчуття, що персонажі мультфільму танцюють зі справжніми людьми.

До речі, за музичний супровід до мультфільму, який створили легендарні композитори Діснею – Едвард Пламб, Пол Сміт та Чарльз Волкотт – стрічку було висунуто на премію «Оскар» в номінації «Краща музика до музичного фільму» та «Кращий звук».

Режисером фільму став Норман Фергюсон, який до та після цієї роботи, в якості режисера та аніматора, працював над багатьма стрічками Disney, такими як «Пітер Пен», «Попелюшка», «Бембі», «Фантазія», «Білосніжка та сім гномів», «Піноккіо», «Аліса в країні Чудес», тощо. Авторами сценарію стали Гомер Брайтмен та Ернест Террасас, а сам Уолт Дісней виступив в якості продюсера мультфільму.

Ця яскрава, весела та пізнавальна стрічка й сьогодні дивиться на одному диханні, майстерність аніматорів заворожує, музика зачаровує, від персонажів – харизматичних та неповторних – неможливо відірватися, і несила повірити, що цьому мультфільму вже цілих сімдесят п’ять років. Можливо, в цьому й полягає магія справжнього анімаційного мистецтва, яка була знайома тільки чарівникам студії «Disney».