Листи Св. Миколаю: дива існують!

anita 01.12.2016 Комментариев нет 2810 все, корисне, полезные советы, развлечения, чи знали ви?,
Ви знаєте, за якою адресою надсилати листи до Святого Миколая, аби отримати відповідь? Ми знаємо!

Для багатьох діточок написання листа з най секретнішими, найважливішими побажанням – передноворічна справа номер один. Напередодні 19 грудня діти звертаються до Святого Миколая з різноманітними проханнями – хтось мріє отримати новий телефон чи айпад, хтось – цуценя;  хтось прагне одужати;  хтось хоче ніколи більше не чути пострілів та вибухів. І в цих листах, написаних невмілим дитячим почерком закладено стільки надії, стільки віри в диво, в здійснення мрій, в те, що тебе обов’язково почують!

Дорослі розуміють, який важливий в таких випадках «зворотній зв’язок», тому батьки потайки читають листи на намагаються хоч у якійсь мірі виконати бажання дитини. Але уявіть, що дитина отримує листа від справжнього (наскільки це можливо) Святого Миколая з відповіддю на своє прохання! Скільки це викличе радості, на скільки  продовжить відчуття казки та передноворічного дива!

Тож куди писати Святому Миколаю, аби отримати відповідь? На території Національного природного парку “Гуцульщина” з 2003 року реалізується проект “Туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”. З цього ж року працює і Пошта Чудотворця. Щороку на її адресу надходять тисячі листів від дітей з усіх куточків України, а також й інших країн. На кожен лист Миколай, разом із своїми помічниками, обов’язково відповідає, не залишає поза увагою жоден із них. Окрім паперових листів, існує ще онлайн-пошта на сайті Миколая: дитина може написати відкритого листа Чудотворцю, на який від відповідає майже відразу.

В резиденції Миколая цілий рік відбуваються цікаві події, проходять фестивалі та презентації. В святкові дні там проводять безліч дитячих майстер-класів, ігор, конкурсів.

Якщо ви не маєте часу відвідати резиденцію Чудотворця, можете відправити йому листа на цю адресу: с. Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська обл., 78633, Святому Миколаю.

А мешканці Києва вже відсьогодні і аж до 30 грудня мають можливість відвідати «кабінет» Св. Миколая в Великій дзвіниці Лаври. Кожну п’ятницю, суботу та неділю, а у головний день – 19 грудня – з 12:00 до 17:30 Миколай особисто вітатиме відвідувачів.

Напишіть листа Чудотворцю разом із дитиною. В світі існує стільки див – хтозна, можливо саме ваша заповітна мрія здійсниться напередодні Великого Свята.