majster-klas-lozhka-sajt

Листи Св. Миколаю: дива існують!

Ви знаєте, за якою адресою надсилати листи до Святого Миколая, аби отримати відповідь? Ми знаємо!

Для багатьох діточок написання листа з най секретнішими, найважливішими побажанням – передноворічна справа номер один. Напередодні 19 грудня діти звертаються до Святого Миколая з різноманітними проханнями – хтось мріє отримати новий телефон чи айпад, хтось – цуценя;  хтось прагне одужати;  хтось хоче ніколи більше не чути пострілів та вибухів. І в цих листах, написаних невмілим дитячим почерком закладено стільки надії, стільки віри в диво, в здійснення мрій, в те, що тебе обов’язково почують!

Дорослі розуміють, який важливий в таких випадках «зворотній зв’язок», тому батьки потайки читають листи на намагаються хоч у якійсь мірі виконати бажання дитини. Але уявіть, що дитина отримує листа від справжнього (наскільки це можливо) Святого Миколая з відповіддю на своє прохання! Скільки це викличе радості, на скільки  продовжить відчуття казки та передноворічного дива!

Тож куди писати Святому Миколаю, аби отримати відповідь? На території Національного природного парку “Гуцульщина” з 2003 року реалізується проект “Туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”. З цього ж року працює і Пошта Чудотворця. Щороку на її адресу надходять тисячі листів від дітей з усіх куточків України, а також й інших країн. На кожен лист Миколай, разом із своїми помічниками, обов’язково відповідає, не залишає поза увагою жоден із них. Окрім паперових листів, існує ще онлайн-пошта на сайті Миколая: дитина може написати відкритого листа Чудотворцю, на який від відповідає майже відразу.

В резиденції Миколая цілий рік відбуваються цікаві події, проходять фестивалі та презентації. В святкові дні там проводять безліч дитячих майстер-класів, ігор, конкурсів.

Якщо ви не маєте часу відвідати резиденцію Чудотворця, можете відправити йому листа на цю адресу: с. Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська обл., 78633, Святому Миколаю.

А мешканці Києва вже відсьогодні і аж до 30 грудня мають можливість відвідати «кабінет» Св. Миколая в Великій дзвіниці Лаври. Кожну п’ятницю, суботу та неділю, а у головний день – 19 грудня – з 12:00 до 17:30 Миколай особисто вітатиме відвідувачів.

Напишіть листа Чудотворцю разом із дитиною. В світі існує стільки див – хтозна, можливо саме ваша заповітна мрія здійсниться напередодні Великого Свята.