shotimg63474_1

Мері Попінс збирає зірок.

Фанати всесвітньо відомої няні з нетерпінням чекають на прем’єру фільму про повернення Леді Довершеність, вихід якого студія Disneyзапланувала на наступний рік.

Легендарні історії про сім’ю Бенксів та їх загадкову помічницю Мері підкорюють серця як дітей, так і дорослих вже багато років. За мотивами повістей про Мері Попінс було поставлено безліч мюзиклів і драматичних вистав, захоплюючий сюжет став основою трьох кіно- і телевізійних фільмів. Рік тому, рівно через півстоліття після виходу на екрани «Мері Попінс» Роберта Стівенсона – класичної версії, що отримала п’ять премій «Оскар» – студія Disney вирішила знову звернутися до популярної історії.

До роботи було запрошено режисера Роба Маршалла, який здобув широку популярність завдяки фільму «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» і кіно мюзиклу «Чим далі в ліс». Сценарій створив Девід Мегі, автор «Життя Пі» – вже відомо, що сюжет нової стрічки заснований не тільки на першій книзі про Мері Попінс, а й на інших повістях Памели Треверс про ідеальну няню – «Мері Попінс повертається», «Мері Попінс відчиняє двері», «З днем народження, Мері Попінс», та ін.

Щодо акторського складу, Мері дійсно зібрала докупи найяскравіших зірок Голівуду. Головну роль неймовірної няні виконує Емілі Блант, відома за фільмами «Дівчина в поїзді», «Чим далі в ліс», «Грань майбутнього», «Молода Вікторія», «Диявол носить Prada», «Міняю реальність» та ін. Кузину Топсі грає славетна Меріл Стріп («Крамер проти Крамера», «Мости округу Медісон», «Мисливець на оленя», «Вибір Софі»), неперевершений Колін Ферт («Реальна любов», «Король говорить!», «Англійський пацієнт», «Вальмонт »,« Гордість і упередження ») виконує роль Вільяма Вілкі. Ролі Джейн та Майкла Бенкс виконують відповідно Емілі Мортімер (« Служба новин »,« Чисто англійське вбивство ») та Бен Уішоу («Хмарний атлас», «Парфумер: Історія одного вбивці »,« Порожня корона» ). До роботи навіть було запрошено 91-річну Анджелу Ленсбері – володарку премії «Оскар» та шестиразового лауреата премії «Золотий глобус», актриса зіграє леді з повітряними кульками.

Дія фільму розгортається в Лондоні за часів Великої депресії, через двадцять років після подій класичної стрічки «Мері Попінс».