z1V3QipfsbI

Міккі повертається!

Легендарний герой та головний символ студії Disney знову повертається на екрани – в новому мультиплікаційному серіалі «Міккі та веселі перегони».

Нагадаємо, що кумедне мишеня, яке сьогодні є не тільки символом студії Дісней, а й символом американської поп-культури взагалі, вперше з’явилося на великих екранах у 1928 році. Міккі був створений як заміна популярному кролику Освальду, права на якого Дісней втратив через необачність. Було необхідно створити яскравого, смішного, веселого персонажа, який би міг затьмарити славу Освальда. За роботу взявся аніматор Аб Айверкс та, звісно, сам Уолт Дісней.

Міккі став першим анімаційним персонажем, який був удостоєний зірки на Алеї Слави в Голлівуді – поряд с Елвісом Преслі та Джеком Ніколсоном. До речі Міккі – дуже заможний кавалер, адже його щорічний дохід складає шість мільярдів доларів.

І ось легендарний Міккі Маус  повертається на канал Disney в проекті «Міккі та веселі перегони». Маленкі глядачі братимуть участь в захоплюючих гонках та відвідають різні міста і країни разом з Міккі, Дональдом, Плуто  та іншими улюбленими героями. Веселий і корисний мультсеріал допоможе малюкам дізнатися багато нового про навколишній світ, а чарівні персонажі на своєму прикладі покажуть дітям, як важливо бути добрими і чуйними.

Мультсеріал розповідає про нові пригоди Міккі Мауса і його ліпших друзів. У компанії з’явилося нове захоплення – перегони, відтепер Міккі, Мінні, Дональд, Дейзі, Гуфі і Плуто беруть участь в заїздах по всьому світу. Їх машини легко трансформуються в надшвидкісні боліди, кожен з яких відображає характер і стиль власника. Наприклад, автомобіль Дональда нагадує човен, а машина Мінні прикрашена яскравим рожевим бантом.

У кожному епізоді серіалу Міккі і його команда дізнаються багато нового і цікавого про навколишній світ, подорожують і знайомляться зі звичаями та культурою різних країн. Навіть коли друзі змагаються один з одним під час перегонів, вони не забувають про підтримку і взаємовиручку, а перемога одного з них стає приводом для загальної радості!

Пориньте у нові пригоди разом зі старими друзями!