mikki-delaet-gerbariy

Найкращі дитячі книги всіх часів. Частина 2.

Продовжуємо знайомити вас із легендарними дитячими книгами, які обов’язково треба прочитати – незалежно від віку.

«Лев, Чаклунка і стара шафа»

Це перша книжка з серії «Хроніки Нарнії» ірландського та англійського письменника, філософа та літературного критика Клайва Стейплза Льюіса. Це історія дітей, які одного разу знайшли за дверима шафи чарівну країну під назвою Нарнія. З цього моменту їх життя змінюються, вони занурюються в зовсім інший світ зі своїми законами, таємницями і цікавими пригодами. У 2008 книгу дуже успішно було екранізовано студією Disneyсумісно зі студією WaldenMedia.

«Вінні-Пух та всі-всі-всі»

Ця книга англійського письменника Алана Александра Мілна була написана для його сина. Головний герой цієї казки – іграшковий ведмедик Вінні наразі є одним з найвідоміших героїв дитячої літератури ХХ століття. Разом зі своїми друзями, мешканцями Стоакрового лісу, Вінні потрапляє в кумедні ситуації, шукає відповіді на цікаві питання про цей світ. У книзі відтворюється атмосфера загальної любові і турботи, захищеного дитинства – без претензій на рішення дорослих проблем.

«Павутиння Шарлотти»

Ця книжка американського письменника та публіциста Елвіна Брукса Вайта розповідає про дружбу павучихи Шарлотти, маленької дівчини та порося, які намагаються врятувати життя одне одного. Книга вчить тому, що фізичні відмінності не можуть бути перешкодою для справжніх почуттів.

«Там, де живуть чудовиська»

Ця книга американського письменника та ілюстратора Моріса Сендака входить до топу найбільш продаваних книг світу. Сюжет книги розповідає історію життя і чарівних снів хлопчика-мрійника Макса, який так любив уявляти себе вовком, що його фантазія переносить його до світу казкових чудовиськ.

«Чарівник Земномор’я»

Роман популярної американської письменниці Урсули Ле Ґуїн – це фантастична історія про маленького хлопчика Дьюні, якого тітка навчила чаклувати, і який за допомогою своїх здібностей зміг відбити атаку варварів на рідне поселення. Ця книга розпочинає серію романів та оповідань письменниці про Земномор’я, яка складається з шести творів.

«Аліса в Країні див»

Роман-казка, написаний англійським професором математики Чарльзом Лютвіджем Доджсоном –  Льюїсом Керролом. Це історія пригод допитливої дівчинки Аліси, яка випадково провалюється в кролячу нору та потрапляє до казкової країни. Книга Керрола вважається одним з найкращих зразків літератури в жанрі абсурду.