skazki-n1ehh56bwiy2boeerwy0135ti342qimc9g7h7lw2hs

Найтепліші зимові казки.

Зима – найкращий час для теплих вечірніх читань в колі сім’ї. Ми зібрали для вас найцікавіші зимові казки, які порадують не тільки малюка, але й вам дозволять зануритися в атмосферу дива та таємниці, подарують надію на здійснення усіх сокровенних бажань.

Брати Грімм «Пані Метелиця»

Повчальна казка легендарних казкарів розповідає про чарівницю з колодязя, яка винагороджує працелюбну дівчину та карає ліниву. За сюжетом дуже нагадує російську народну казку «Морозко».

Самуїл Маршах «Дванадцять місяців»

Насправді, Маршак не є автором цієї історії – він переказав однойменну словацьку народну казку про дивовижну зустріч доброї, але нещасної дівчинки, яку зла мачуха відправила до зимового лісу за пролісками, та братів-місяців напередодні Нового року.

Павло Бажов «Срібне копитце»

Казка про маленького чарівного козлика, який може обдарувати добру людину дивовижним самоцвітним камінням.

Дмитро Мамін-Сибіряк «Сіра шийка»

Зворушлива історія маленької качечки зі зламаним крильцем, яку батьки не можуть взяти з собою до теплих країв та лишають одну на зимовому озері. На щастя, добрий мисливець знаходить Сіру Шийку та забирає її додому, аби вилікувати та врятувати від хижих звірів.

Ганс Християн Андерсен «Снігова Королева»

Казка, яка здобула дійсно світової популярності – це історія хороброї дівчинки Герди, яка вирушає в далеку подорож, аби врятувати свого названого брата Кая та розтопити його серце, що перетворилося на крижинку через чари Снігової Королеви.

Володимир Сутєєв «Ялинка»

За мотивами цієї казки було створено знайомий усім мультфільм «Сніговик-поштовик». Казка розповідає про хороброго Сніговика, який вирушає до Діда Мороза, аби передати йому листи з новорічними бажаннями від діточок.

Володимир Даль «Дівчинка Снігуронька»

Казка про діда та бабу, що зліпили собі зі снігу онуку, яка перетворилася на справжню дівчинку – Снігуроньку.

Євген Пермяк «Чарівні фарби»

Один раз на сто років Дід Мороз приносить на землю сім чарівних фарб. Все, що завгодно можна намалювати цими фарбами – і воно оживе…

Ненсі Уолкер-Гай «Кращий подарунок до Різдва»

Різдвяна історія про пригоди ведмежати, зайченя і єнота, які несуть Різдвяні подарунки своєму другові – барсуку. Звірята потрапляють до снігової бурі та гублять всі свої подарунки, але всім відомо, що на Різдво відбуваються дива…

Бажаємо вам теплих казкових сімейних вечорів!