ав

Неперевершений Disney – гумор, таємниці, сюрпризи.

Всім прихильникам Disneyвідомо, що автори студії дуже люблять закладати в мультфільми таємничі знаки, відсилки до інших проектів та просто кумедні сюрпризи, які здатні помітити тільки дуже уважні глядачі. Перевірте себе на уважність – чи відомо вам, скільки несподіваних деталей можна знайти в ваших улюблених стрічках?

«Ваяна»

На початку мультфільму ми бачимо маленьку Ваяну, яка прикриває листом дитинча черепахи, допомагаючи йому дістатися до океану. Абсолютно таку ж сцену можна помітити в мультфільмі “Ліло і Стіч”.

У сцені, де Мауї не може взяти під контроль силу чарівного гака і хаотично перетворюється на різних тварин, на секунду він стає Свеном, оленем з «Крижаного серця». (Подібний прийом вже був використаний в мультфільмі «Аладдін», де Джин на декілька секунд перетворювався на різних персонажів з інших мультфільмів студії).

Один з піратів банди Какамора, з якою доводиться зіткнутися Ваяні та Мауї, відрізняється зовнішнім виглядом від своїх побратимів по зброї, адже це викапаний робот Беймакс з «Міста героїв». Беймакса ми можемо побачити і в інших роботах компанії Disney. У «Крижаному серце» він замаскувався під одного з сніговиків, які намагаються стягнути зі столу ласощі.

«Історія іграшок»

На батарейках, за допомогою яких рухається Базз Лайтер, чітко видно логотип BnL – корпорації, яка сконцентрувала всю владу у всесвіті мультфільму «ВОЛЛ-І».

М’яч Люксо – деталь, яка незмінно з’являється в спільних роботах студій Disney та Pixar. Крім «Історії іграшок» його можна помітити в «Думках навиворіт», «Університеті монстрів», «Суперсімейці» і ще в десятці інших мультфільмів.

«Рапунцель. Заплутана історія»

В кімнаті Рапунцель ми можемо побачити точну копію прядки зі «Сплячої красуні».

«Корпорація монстрів»

В одній з дверей, куди скоро заплигне монстр Рендалл, ми бачимо дуже впізнавану фігурку рибки Немо з однойменного мультфільму.

«Зоотрополіс»

Мініатюрний лис, за допомогою якого Нік провертає свої дрібні афери, одягнений в костюм слоненяти Дамбо з однойменного мультфільму. А господаря магазину, в якому розгортається дія, звуть Джамбо-молодший, – саме так звучить справжнє ім’я слоненяти Дамбо.