Disney_Characters

Невідомі факти про персонажів Disney.

Ми вже неодноразово публікували збірки різних оригінальних фактів про принців і принцес Діснея, проте – мультфільми студії все ще повні загадок та дивовижних сюрпризів. Ось декілька цікавих відкриттів, які ми зробили, досліджуючи улюблені стрічки. Поспішаємо поділитися!

Виробництво мультфільму “Рапунцель” (2010) обійшлося дорожче, ніж виробництво фільму “Аватар” Джеймса Камерона.

За початковим задумом одним з супутників Покахонтас (1995) замість єнота мала бути індичка, яка вміла розмовляти. Але актор озвучення, Джон Кенді, який повинен був виконати цю роль, помер, коли стрічку вже було взято до роботи, тож до сценарію внесли екстрені зміни.

Перше слово, яке вимовив Міккі Маус – це “Хот-дог!” в мультфільмі «Karnival Kid» (1929). До цього Міккі тільки насвистував.

В Королеви з мультфільму «Білосніжка та сім гномів» (1937) є ім’я – Грімхільда.

Через помилку в системі комп’ютерів студії було знищено всі матеріали мультфільму «Історія іграшок 2» (1991). На щастя, в одного з аніматорів (Гелін Сусман) виявилася резервна копія на домашньому комп’ютері.

Наймолодшому злодію Disney лишень 23 роки – це Ганс з «Крижаного серця» (2013).

Робота ВОЛЛ-І з однойменного мультфільму (2008) було названо на честь засновника студії Уолтера Еліаса Діснея (Walter Elias Disney – WALL-E).

В мультфільмі «Ральф» (2012) 180 унікальних персонажів. Для порівняння – в стрічці «Рапунцель» їх тільки 64.

Персонажі Братів та Мамці Барбосів з «Качиних історій» (1987) Уолта Діснея списані з реально існуючого в 1930-і роки бандитського угруповання.

Квартет «Співаючих Стерв’ятників» в мультфільмі «Книга джунглів» (1967) мали озвучувати учасники групи The Beatles. Художники спеціально намалювали птахів схожими на ліверпульську четвірку, але занадто щільний графік легендарних музикантів завадив їм взяти участь в цьому проекті.

Справжнє ім’я Бу з мультфільму «Корпорація монстрів» (2001) – Мері Гіббс, про це можна дізнатися, роздивившись малюнки в її кімнаті. І це ім’я збігається з ім’ям дівчинки, яка озвучила цей персонаж.

Політ будинку на повітряних кулях, як у мультфільмі «Вперед і вгору» (2009), спробували повторити експериментатори з телеканалу National Geographic. Полегшену версію будинку змогли підняти 300 повітряних куль розміром 2,4 метри.