09753 PUZ 79586

Невідомий Disney.

Ми вже неодноразово радували читачів добірками цікавих фактів про улюблених персонажів зі стрічок Disney. Ось і сьогодні – для вас 13 несподіваних та кумедних спостережень за мультфільмами, які вас обов’язково зацікавлять.

 1. Від початку мультфільм «Принцеса і жаба» називався «Принцеса-жаба». Але через те, що це був перший мультфільм із темношкірою героїнею, автори побоялися, що їх звинуватять у расизмі, адже глядачі могли сприйняти таку назву як образливе прізвисько.
 2. В мультфільмі «Леді та Блудько» є момент, коли Джим дарує своїй жінці коробку для капелюха, всередині якої знаходиться цуценя. Цей випадок взятий з життя – саме таким чином Уолт Дісней на Різдво подарував своїй коханій цуценя чау-чау.
 3. У стрічці «Бембі» дуже мало екранного часу відведено Великому Князю – батькові Бембі. Це сталося через це, що в далекому 1942-му році, коли було створено цей чудовий мультфільм, аніматорам ще дуже складно було малювати та анімувати гіллясті роги оленя.
 4. В мультфільмі «Русалонька», який було намальовано вручну, без допомоги комп’ютеру, більш ніж 1 мільйон малюнків, 1000 різних кольорів та 1100 фонів.
 5. Відомо, що Аврора зі «Сплячої красуні» – най мовчазніша з принцес Діснею, бо в неї всього лише 18 реплік за весь мультфільм. Але слоненя Дамбо з однойменної стрічки – абсолютний рекордсмен з мовчання, адже в нього взагалі немає тексту.
 6. Спочатку в Покахонтас була матуся, але її було вирізано через хронометраж.
 7. Перша назва мультфільму «ВОЛЛ-І» – «Планета сміття».
 8. Пам’ятаєте несамовиті дитячі крики з мультфільму «Корпорація монстрів»? Це робота дітей аніматорів, які працювали над стрічкою.
 9. Епізод з бігом антилоп з «Короля Лева» був першим, який створили за допомогою технології CGI. Над цією сценою аніматори працювали три роки.
 10. Після виходу стрічки «Принцеса і жаба» в США більше 50-ти дітей потрапили до лікарні з сальмонельозом, через те, що вони цілували жаб, сподіваючись перетворити їх на принців та принцес.
 11. Під час роботи над мультфільмом «Історія іграшок-3» автори мали натуралістично зобразити процес дорослішання героя. Для цього вони прискіпливо вивчали дитячі та шкільні фотографії сина режисера стрічки Джона Лассетера.
 12. Під час створення мультфільму «Тачки» в студії працював справжній спортивний коментатор, який допомагав розробляти сцени гонок.
 13. Повне ім’я краба Себастьяна за мультфільму «Русалонька» – Хоратайо Зелоніус Ігнатіус Крустатайоус Себастьян.