255155

Нова версія «Лускунчика» від Disney.

Напередодні зимових свят студія Disney порадувала своїх прихильників трейлером до нового приголомшливого проекту – «Лускунчик і чотири королівства».

Нагадаємо, що відома історія належить перу легендарного казкаря Ернста Теодора Амадея Гофмана і вперше була опублікована два сторіччя тому – у 1816 році. Гофман написав цю казку під впливом від спілкування з дітьми свого друга, їх імена – Фріц та Марі – стали іменами головних героїв «Лускунчика». За мотивами цієї дивовижної історії було створено всесвітньо відомий балет Петра Чайковського на лібрето Маріуса Петіпа.

Автори студії Disney вирішили не тільки поєднати геніальну музику Чайковського та казку Гофмана, але й внести до сюжету власні корективи. Юна Клара отримує від свого хрещеного дивний подарунок та вирушає в подорож до Країни Снігу, Країни Квітів та Країни Солодощів. Окрім того вона має потрапити і до четвертого королівства, де на неї очікує ціла мишача армія, яку очолює Мишачій Король.

До роботи над стрічкою взялися одразу два режисери – Лассе Халльстрем, відомий за фільмами «Хатіко: Найвірніший друг», «Шоколад», «Що гризе Гілберта Грейпа», та Джо Джонстон («Джуманджи», «Перший месник»). Роль головної героїні виконує юна Маккензі Фой, найбільш відома роботами в картинах «Сутінки. Сага: Світанок» та «Інтерстеллар». Фею Драже грає популярна Кіра Найтлі («Пірати Карибського моря», «Анна Кареніна», «Піджак» та ін.) А ось роль хрещеного Клари, Дроссельмейєра, виконує володар «Оскару» та двох «Золотих глобусів» Морган Фрімен («Втеча з Шоушенку», «Сім», «Щасливе число Слевіна» та ін.) Також у фільмі беруть участь Міранда Харт, Річард Грант, Омід Джалілі, а також відомий український балетний артист Сергій Полунін.

Світова прем’єра стрічки запланована на листопад наступного року. А нам залишається тільки чекати на новини зі знімального майданчику та нові приголомшливі трейлери.