Новий Аладдін від Disneу. Подробиці зі зйомок.

Ще два роки тому студія анонсувала свої плани щодо нової екранізації власного мультфільму про Аладдіна. На разі робота над проектом вже йде на повний хід, окрім того відомі імена зірок, що виконують в стрічці головні ролі.

Нагадаємо, що оригінальний мультфільм від Disney, що розповідає історію Аладдіна, прекрасної принцеси Жасмін та бешкетного Джина, з’явився ще в 1992 році. Сюжет стрічки заснований на відомій казці зі збірки "Тисяча і одна ніч".

Мультфільм з'явився в період так званого «Відродження Діснея» і став одним з найуспішніших проектів студії. Картина заробила в світовому прокаті 500 мільйонів доларів і отримала понад тридцять різноманітних нагород, в тому числі два «Оскари» - в номінаціях «Краща пісня» і «Кращий оригінальний саундтрек». Окремою премією каналу «MTV» за «Кращу комедійну роль» було відзначено Робіна Вільямса, який озвучував Джина. Мультфільм мав продовження у вигляді серіалу, епізоди якого виходили з 1994 по 1995 рік, а також двох повнометражних стрічок - сиквела «Повернення Джафара» і триквела «Аладдін і король розбійників».

Ідея зробити з «Аладдіна» ігрове кіно з’явилася на студії вже давно. До роботи над проектом було запрошено продюсера Тріпа Вінсона, який також працює над стрічкою про Прекрасного Принца. Режисером фільму став легендарний Гай Річі. Величезною проблемою для команди проекту став пошук актора на роль Аладдіна, адже Річі прагнув якогось «нового обличчя», ще не відомого глядачам. В результаті на роль було затверджено молодого актора Мена Массуда, який має в своєму послужному списку всього кілька робіт. А ось роль принцеси Жасмін виконає британська актриса Наомі Скотт. Вона знайома глядачам своїми ролями в серіалах «Лимонадний рот» та «Terra Nova».

Великою радістю для шанувальників стала звістка про участь у фільмі Вілла Сміта, відомого всім за фільмами «Люди в чорному», «Хенкок», «Загін самогубців» та ін. Саме Вілл виконає роль Джина.

Жанр фільму заявлений як пригодницька комедія. Цього разу в центрі історії опиниться саме Джин – ми дізнаємось, як він став рабом лампи.

Дата виходу стрічки в прокат поки не оголошена.