7914291

Повернення Квазімодо

Студія Disney продовжує здійснювати свій проект зі створення кіно-версій популярних анімацій. Вже побачили світ такі чудові ремейки як «Аліса в країні Чудес», «Красуня і Чудовисько», «Книга джунглів» тощо. На разі автори судії взялися за роботу над оновленою версією “Горбаня з Нотр-Даму”.

Нагадаємо, що цей чудовий мультфільм вийшов більше, ніж двадцять років тому – в 1996-му, і був заснований на романі Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». Цей твір було опубліковано в 1831 році і він став першим історичним романом, який був написаний французькою мовою. Одним з основних «героїв» роману є сам собор Нотр-Дам де Парі, всю історію було вигадано Гюго з єдиною метою – перешкодити програмі знесення собору, яка проходила в Парижі в ті роки. Після того, як роман побачив світ, жителі Франції, а пізніше – і всієї Європи стали на захист собору, розгорнули рух за збереження і реставрацію готичних пам’ятників, в результаті якої одна з основних визначних пам’яток Парижа була збережена в первозданному вигляді.

Дітям усього світу вдалося познайомитися з легендарною історією саме завдяки діснеївському мультфільму. Зрозуміло, сценаристам стрічки довелося попрацювати над романом великого Гюго: трагічний фінал, в якому всі основні герої, крім Феба, гинуть, був переписаний. Крім того всіх персонажів зробили значно добрішими, ніж в оригіналі історії, а чин Фролло змінили з архідиякона на суддю. У Квазімодо з’явилися три доброзичливих помічника – гаргуйлі собору Нотр-Дам Віктор, Гюго і Лаверн.

Незважаючи на те, що фільм отримав, в числі інших, і негативні відгуки від шанувальників роману Гюго, незадоволених зміненої кінцівкою, він був удостоєний безлічі нагород за кращу музику, кращу анімацію, а також як кращий сімейний фільм.

У 2002 році вийшов сиквел картини – «Горбань із Нотр-Дама-2», фільм розповідає про події, що відбуваються через шість років після першого мультфільму.

Сьогодні ж автори студії вирішили подарувати друге життя улюбленій історії. В якості сценариста запрошено творця «Одержимості» Девіда Генрі Хвана. Саундтрек напишуть автори оригінальної музики до мультфільму Алан Менкен та Стівен Шварц, а виконавчим продюсером виступить Джош Гед. Його ж, до речі, хочуть бачити і в ролі Квазімодо. Джош вже грав у кіно-версії казки Disney – в стрічці “Красуня та Чудовисько” йому дісталася роль Лефу, друга Гастона. Його голосом також говорить сніговик Олаф з “Крижаного серця”.

Інші подробиці про зйомки стрічки на разі не розголошуються, тож будемо слідкувати за новинами!