maxresdefault

Прем’єри Дісней 2019.

В 2019 році на нас чекає дев’ять нових – офіційно анонсованих – стрічок від Дісней, та дві «таємні». Автори студії порадують як дітей, так і дорослих,  любителі мультфільмів, фентезі, сімейних та романтичних історій – ніхто не залишиться байдужим. Тож, які сюрпризи підготувала для нас улюблена студія?

Капітан Марвел.

На початку весни на екранах вперше з’явиться новий персонаж Marvel. Стрічка розповідає про те, як звичайна жінка отримує надздібності та починає боротися зі злом.

Дамбо.

Наприкінці березня ми нарешті зможемо побачити кіно про загального улюбленця – слоненя Дамбо. Режисер фільму – Тім Бертон, він напевно зможе всіх здивувати своїм баченням старої історії.

Месники. Завершення.

25 квітня всі прихильники супергероїв дочекаються продовження – та завершення боротьби легендарної команди зі злодієм Таносом, та, взагалі, завершення десятирічної епопеї Месників у кіно.

Аладдін.

В кінці травня побачимо ще один фільм, знятий по мультфільму Дісней.  Роль легендарного Джина виконує Вілл Смітт, лише це варто того, щоб подивитися стрічку.

Історія іграшок-4.

20 червня вийде продовження яскравої історії іграшок. Подробиці сюжету ще й досі невідомі, можливо таким чином автори зберігають якусь супер-інтригу.

Король Лев.

19 липня зможемо побачити на великому екрані перезапуск найзворушливішої та пронизливої стрічки Дісней. Вічна історія про любов, відданість, щирість та хоробрість.

Артеміс Фаул.

На початку серпня Дісней презентує ще одного нового героя.  Артеміс Фаул – це цикл з восьми романів, який Disney вирішила екранізувати. Історія розповідає про клани, ельфів та злочинців.

Крижане серце-2.

22 листопада фанати Анни та Ельзи знов зустрінуться з улюбленими героїнями. Наразі фільм знаходиться на стадії підготовки, тому подробиці сюжету ще невідомі.

Зоряні війни. Епізод 9.

19 грудня кінотеатри розпочнуть показ продовження епічної зоряної саги. Режисер фільму – Джей Джей Абрамс, тому стрічка обіцяє стати наймасштабнішим фільмом нової трилогії.

Окрім того, в липні має з’явитися досі безіменний сиквел «Людини-павука», та ще два проекти – в жовтні та листопаді, але наразі про них взагалі нічого не відомо.