Avengers-Infinity-War

Прем’єри Disney-2018. Частина 1.

Чим порадує нас улюблена студія в новому році?

«Чорна пантера»

На початку лютого на великих екранах з’явиться черговий подарунок для прихильників студії Marvel. Фільм розповідає про молодого принца африканської Ваканди, якому належить відродити давню легенду та перетворитися на Чорну Пантеру – таємничий дух савани – що завше встає на захист пригноблених. Режисер стрічки – Райан Куглер. У головних ролях – Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан, Мартін Фріман та ін.

«Злам часу»

Цей пригодницький фільм вийде на великі екрани України у березні 2018. Це історія дівчинки Мег, батько якої зникає під час наукового експерименту. Хоробра Мег зі своїми друзями вирушає на пошуки батька серед дивних, таємничих світів. Звісно, окрім батька їй ще доведеться врятувати світ. Режисер фільму – Ава Дюверней. В головних ролях- Сторм Рейд, Опра Уінфрі, Кріс Пайн, Різ Уізерспун та ін.

«Месники: Війна безкінечності»

На початку травня з’явиться ще один довгоочікуваний фільм від Marvel. Неперевершені месники об’єднують свої зусилля з Вартовими Галактики, аби битися із Таносом, який намагається зібрати каміння Безкінечності, аби керувати реальністю на свій смак. Режисери фільму – Ентоні та Джо Руссо. В головних ролях – Роберт Дауні-молодший, Кріс Хемсворт, Том Гіддлстон, Кріс Еванс, Марк Руффало та ін.

«Соло. Зоряні Війни. Історії»

Прихильникам саги про Зоряні Війни доведеться чекати до кінця травня – саме тоді нова стрічка вийде до прокату. Фільм розповідає про молодість контрабандиста Хана Соло, до того моменту як він зустріне Обі-Вана Кенобі і Люка Скайуокера, і його пригоди разом з його напарником  Чубаккою. Режисер фільму – Рон Ховард. В головних ролях – Олден Еренрайк, Емілія Кларк, Йонас Суотамо, Дональд Гловер та ін.

«Суперсімейка-2»

В середині червня з’явиться друга частина історії про шалену Суперсімейку. Члени цієї дивної родини намагаються подолати власні сімейні труднощі, які виникли в них через шалену популярність. Але новий могутній суперзлодій знову погрожує світу, тож Суперсімейка об’єднується для боротьби із ним. Режисер фільму – Бред Бьорд. Головні ролі озвучили Холі Хантер, Крейг Т. Нельсон, Семюел Л. Джексон, Боб Оденкерк та ін.