project_wide

Прем’єри Disney-2018. Частина 2.

Які сюрпризи приготувала студія для своїх прихильників?

«Людина-мураха і Оса»

Чергова прем’єра від Marvel відбудеться 5-го липня. Після того, як Чоловік-Мураха став на бік Капітана Америки, його було проголошено ворогом держави. Скотт намагається не тільки справлятися зі своїми обов’язками але і налагодити сімейне життя. Доктор Хенк Пім та Хоуп Ван Дайн підливають масла в огонь та змушують Скотта знову одягнути суперкостюм. Режисер фільму – Пейтон Рід. У головних ролях – Пол Радд, Майкл Пен’я, Еванджелін Ліллі та Майкл Дуглас.

«Крістофер Робін»

За планами студії ця стрічка має з’явитися на великих екранах на початку серпня. Це історія хлопчика, який подорослішав та втратив свою уяву. Його старі друзі – Вінні-Пух, П’ятачок, Іа та інші мають допомогти Крістоферу знову знайти радість дитинства та віру в диво. Режисер фільму – Марк Фостер. У ролях – Еван МакГрегор та Хейлі Атвелл.

«Лускунчик та чотири королівства»

Нова версія старої казки вийде 2-го листопада. Юна Клара вирушає у подорож по чотирьом королівствам. Їй доведеться битися з цілою армією мишей та самим Мишачім Королем. Режисери фільму – Лассе Халльстрем та Джо Джонстон. У головних ролях – Кіра Найтлі, Морган Фріман, Маккензі Фой та Хелен Міррен.

«Ральф-2»

Сиквел першого мультфільму про громилу Ральфа вийде наприкінці листопада. Події розгортаються через шість років після першої стрічки. Це історія про те, як Wi-Fi  підключається до автомату Ральфа і про те, які пригоди чекають на героя на просторі інтернету. Режисери картини – Річ Мурі та Філ Джонстон. Головні ролі озвучили Джон Райлі, Сара Сільверман та Джек МакБрайєр.

«Мері Поппінс повертається»

Наприкінці року та напередодні католицького Різдва на екранах з’явиться довгоочікувана стрічка про славетну няню всіх часів – Мері Поппінс. Події розгортаються через 20 років після історії Майкла та Джейн. Діти виросли, а Майкл вже має власних дітей, тож йому доводиться звернутися по допомогу до своєї колишньої няні. Режисер фільму – Роб Маршалл. В головних ролях – Емілі Блант, Бен Уішоу, Емілі Мортімер та ін.