нрп

«Сам удома» від Disney.

Днями виконавчий директор Disney Роб Айгер повідомив, що студія планує зробити римейк популярного фільму, права на який раніше належали студії Fox.

Нагадаємо, що ця легендарна стрічка, без перегляду якої нині важко уявити жодне Різдво та Новий рік,  з’явилася на великих екранах вже тридцять років тому. Кумедна історія наймолодшого в сім’ї хлопчика, якого забули вдома на Різдво через гармидер зборів та суєту, сьогодні відома кожному. А ось тоді, у 1989-му, мало хто вірив в успіх майбутньої стрічки. Режисера Кріса Коламбуса відмовляли від участі в проекті, запевняючи, що ніхто не зможе зняти хіт із дев’ятирічною дитиною в головній ролі.  Роль Кевіна, до речі, дісталася (як нині відомо кожному) Маколею Калкіну, ставши для нього дійсно зірковою. Незважаючи на свій юний вік Маколей професійно справлявся з усіма завданнями, які ставив перед ним режисер. Тож, результат не змусив себе чекати – після виходу стрічка залишалася першою по касовим зборам в світі дванадцять тижнів поспіль. Наразі фільм «Сам удома» занесений до Книги рекордів Гіннеса як найкасовіша комедія усіх часів. Окрім того, стрічку двічі було номіновано на «Оскар», премії «Греммі» та «Золотий глобус». Через шалену популярність фільму, стрічка отримала чотири продовження, які було знято різними режисерами в 1992, 1997, 2002 та 2012 роках.

На разі автори студії Дісней вирішили зробити перезапуск популярної картини. Роб Айгер повідомив, що сюжет майбутньої стрічки буде переосмислений для нового покоління. До роботи над сценарієм запрошено Майка Дей та Стрітер Сейдел. Нині відомо, що до участі в фільмі будуть долучені відомий американський комік Віл Феррел та популярна актриса Меліса Маккарті. Інші подробиці знімального процесу не розголошуються.

Стало відомо, що Маколей Калкін, виконавець найпершої ролі Кевіна, доволі скептично поставився до планів Disney. Але автори студії сповнені ентузіазму – стрічка вийде на новому стрімінговому сервісі корпорації Disney+, запуск якого відбудеться в листопаді цього року.

Також Disney повідомив про майбутній перезапуск стрічок «Ніч в музеї», «Щоденник слабака» та «Оптом дешевше».