433560-Kysb

Що подарувати дитині на рік Собаки?

Неминуче наближається Новий рік. Чим порадувати своїх близьких та друзів, а головне – які подарунки обрати для діточок?

Всім відомо, що для дітей новорічні подарунки є чимось особливим, навіть культовим. Доведеться постаратися, аби в дитини залишилися дійсно казкові спогади про це свято.

По-перше розберемося, що таке – рік Собаки, та що він нам несе. За китайським гороскопом 2018 рік – рік Жовтої Земляної Собаки. Астрологи сходяться на думці, що в цей рік на нас чекає багато змін та всі вони будуть на краще. Земляна Собака миролюбна і морально стійка, тож майже всі війни мають закінчитися в цей рік, всі люди стануть спокійнішими та мудрішими. Окрім того, Собака буде прихильною до представників творчих професій та тих, хто має серйозний намір рухатися вгору по кар’єрних сходах. Головне, чого вимагатиме Собака буквально від усіх – це абсолютна чесність, порядність та готовність багато працювати, а не просто сподіватися на везіння.

Тож чим порадувати діточок на це свято? Ідеальний подарунок на рік Собаки – це живе щеня, в тому, звісно, випадку, якщо ви готові до певних складнощів. Будь-яка дитина буде на сьомому небі від щастя, побачивши під ялинкою таке маленьке диво.  Якщо ви не знаєте, яку породу обрати, можете поїхати в найближчий притулок для тварин і там вам покажуть і розкажуть все про щенят. Цим подарунком ви не тільки ощасливите своє дитя, але й врятуєте тварину від життя в притулку.

Якщо ви ще не готові до того, щоб обзавестися домашньою тваринкою, актуальними будуть будь-які іграшки у вигляді собачок, сувеніри із зображенням собак, статуетки, розмальовки, цукерки, годинники, кулончики, дитячий посуд – іграшковий та справжній – з намальованими собачками, одяг с характерним принтом, рюкзачки або сумочки і т.п.

Окрім того, рекомендуємо звернути увагу на поради професіоналів щодо прикрашення ялинки до свята, адже від вигляду новорічної красуні залежить казкова атмосфера дива та радості в вашому будинку. Стилісти рекомендують відмовитися від живої ялинки, замінивши її на штучну. Особливу увагу варто приділити світловим ялинковим гірляндам – ​​чим більше їх буде, тим краще.А ось від «дощику» слід відмовитися взагалі – ця прикраса давно вже стала пережитком минулого. Колір наступаючого року – жовтий та всі його відтінки, тож ялинкові іграшки теж мають відповідати цій кольоровій гамі, а розвішувати їх по ялинці рекомендовано по спіралі.

Бажаємо вам теплих свят та гармонії вашій родині!