f5cf4a9a3b724e7596ba18590f32ff25

Скрудж МакДак заговорив голосом Доктора Хто.

Найочікуваніший трейлер нової версії славетного мультсеріала «Качині історії» від Disney вже з’явився в мережі.

Знаменита епопея 1987 року відроджена до життя та отримала новий виток розвитку. Нагадаємо, що персонажами легендарних «Качиних історій» були «перероблені» класичні образи Діснея – селезень Скрудж МакДак і його племінники Біллі, Віллі та Діллі. За три роки існування серіалу всесвіт «Качиних історій» настільки полюбився глядачам, що в тих же межах було запущено ще три проекти, які отримали не меншу популярність: «Чіп і Дейл поспішають на допомогу», «Дива на віражах» і, звичайно, «Чорний плащ».

Всі персонажі «Качиних історії» належать авторству відомого діснеївського художника-ілюстратора Карла Баркса і спочатку були персонажами серії однойменних коміксів. Згодом, уже за мотивами серіалу, було створено безліч комп’ютерних ігор і повнометражний мультфільм «Качині історії: Заповітна лампа».

Ідея відродити популярний мультфільм з’явилася на студії вже давно, адже цей проект знаходиться на особливому рахунку, оскільки свого часу приніс величезний успіх студії Disney і здобув безліч фанатів. Отже, через тридцять довгих років після колишньої слави Скрудж та його племінники знов повертаються!

Як запевняють творці серіалу, вони доклали усіх зусиль, аби зберегти енергетику старих серій. До озвучення ролі славного Скруджа було запрошено знаменитого британського актора, виконавця ролі десятого Доктора в популярному багаторічному серіалі «Доктор Хто» – Девіда Теннанта.  Окрім знайомих персонажів, в серіал неодмінно повернеться і льотчик Зигзаг Маккряк, а так само негативні персонажі – брати Гавс і Флінтхарт Гломгольд.

Як обіцяють виробники, перший сезон нового серіалу буде складатися з 21-го півгодинного епізоду і двох спецвипусків, по годині щодня.

В ефірі оновлені Качині історії з’являться вже влітку на каналі Disney DX.