JackTeaserFront05

Смерть капітану! Disney планує позбутися Джека.

Студія Disney планує серйозні зміни в легендарних «Піратах Карибського моря».

Нагадаємо, що п’ята частина популярного фільму  – «Мерці не розповідають казок» – вийшла на великі екрани в травні цього року. Сюжет стрічки розгортається навкруги незмінного головного героя «Піратів» – Капітана Джека Горобця – та його старого ворога, капітана Салазара. Салазар і його примарні пірати втекли з Диявольського трикутника і тепер мають намір знищити всіх піратів, включаючи самого Джека. Єдине, що може врятувати капітана – таємничий могутній артефакт Тризуб Посейдона, що дарує своєму власнику владу та контроль над морями.

До блискучого зоряного складу, відомого публіці по попередніх частинах фільму – до Джонні Деппа, Орландо Блума, Джеффрі Рашу і Кевіна Маккнеллі – приєднався чудовий іспанський актор Хав’єр Бардем в ролі головного лиходія картини Капітана Салазара, та інші голлівудські знаменитості – Брентон Туейтс, Кая Скоделаріо, Стівен Грем.

Незважаючи на те, що стрічка мала стати м’яким перезапуском франшизи (для цього автори намагалися зробити акцент на піратських реаліях, звівши зміст магії в стрічці до мінімуму), реакція критиків була досить негативною. Перша стрічка серії, «Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної перлини», вийшла ще в 2003 році, тож, на думку критиків, ця історія вже давно зжила себе.

Однак, ще до виходу останньої частини, в офіційному трейлері було анонсовано, що «Мерці» стануть не завершенням циклу, а лише початком «Останньої пригоди». Тож на разі автори студії перебувають в складній ситуації – розробку наступної частини «Піратів» вже розпочато, але публіка не проявляє до цього жодного інтересу.

Очевидно, що для того, аби повернути любов і увагу публіки, доведеться йти на крайні заходи. В тому числі розглядається можливість вбивства головного героя стрічки – Капітана Джека Горобця. Автори планують позбавитися від Джека, аби таким чином освіжити франшизу та знову завоювати визнання глядачів.

Поки що невідомо, як поставився до такого рішення виконавиць ролі Джека – Джонні Депп.