пр

Таємниці Діснейленду.

Парк мрії – саме так називають славнозвісний Діснейленд в усьому світі. І не тільки дитячої, до речі, мрії – адже потрапивши сюди, навіть найсерйозніші та найсолідніші з батьків забувають про всі проблеми та відчувають себе в справжній казці. Про те, як влаштовано це дивовижне місце, відомо дуже багато, але – багато що залишається за лаштунками найчарівнішого парку розваг. Ми зібрали для вас декілька цікавих та несподіваних фактів про Діснейленд, про які ви точно ще не чули.

  1. Апартаменти Уолта Діснея знаходилися над пожежним депо на головній вулиці Діснейленду. За життя Уолта відвідувачі парку завжди знали, коли маестро бував вдома – адже в нього горіло світло. Зараз світло в його квартирі палає завжди – на знак пам’яті генія.
  2. В головного символу Діснейленду – Міккі Мауса – аж 290 різних костюмів, які він може змінювати хоч щодня. А в його подружки Мінні – лише 200. Найпопулярніший сувенір у парку – це шапочка чи обруч із вушками Міккі.
  3. В дизайні атракціону «Маленький світ» використане справжнісіньке золото – високої 917-ої проби.
  4. В день відкриття Діснейленду в парку працювало лишень 18 атракціонів. 14 з них, до речі, працюють і сьогодні.
  5. Усі доріжки в парку – кольорові і це не тільки для краси. В цих доріжках відбивається світло, завдяки чому фотографії виходять дуже яскравими.
  6. Будь-хто з бажаючих може придбати цеглинку на дорозі біля входу до парку (за 150 доларів), ставши володарем частинки Діснейленду.
  7. Усі монетки, які кидають відвідувачі до фонтанів у парку, йдуть до дитячих благодійних закладів.
  8. Часто відвідувачам здається, що вони відчувають запах моря на піратських атракціонах, запах свіжої випічки в атракціоні «Шаленого чаювання», тощо. І це не дивно – по всьому Діснейленді встановлено ароматизатори, які поширюють запахи м’яти, дощу, ванілі, фруктів. Існує навіть спеціальний мікс різдвяних запахів.
  9. В Діснейленді не продають жуйку – адже вона, зазвичай, найбільш докучає відвідувачам, липнучи до взуття та рук.
  10. Перед замком Сплячої Красуні захована капсула із таємним посланням – за планом її буде відкрито в липні 2035-го року, під час святкування 80-річчя парку.

А які цікаві факти відомі вам?