tachki-3-5

«Тачки 3» – нові пригоди Блискавки МакКвіна.

Довгоочікуваний трейлер до нового мультфільму «Тачки 3» розворушив світову мережу.

Стрічка, яка з’явиться на великих екранах у червні наступного року, розповідає про нову історію з життя найулюбленішого персонажа багатьох дітей світу – Блискавки МакКвіна. У Блискавки настали скрутні часи – швидкісні гоночні машини нового покоління не залишають МакКвіну шансів на перемогу.  Але відступати – це не в звичках Блискавки, тож він звертається по допомогу до талановитого механіка на ім’я Круз Рамірез. Разом вони розробляють план тріумфального повернення МакКвіна на гоночний трек. Дуже багато пригод та несподіванок чекає на друзів на цьому шляху.

Робота над створенням «Тачок 3» почалася ще в 2013 році. Режисером мультфільму став Брайн Фі, продюсером – Кевін Реєр. Яка зазначає Джон Лассетер, креативний директор студії «Pixar», нова стрічка є даниною поваги фільму «Замок Каліостро» японського режисера та аніматора Хаяо Міядзаки.

До озвучення ролей в нових «Тачках», як і зазвичай, залучені популярні актори: Оуен Вілсон, який подарував свій голос Блискавці у попередніх двох фільмах, Бонні Хант, яка також працювала над «Тачками» та «Тачками 2» у ролі Саллі, та Річар Марін, голом якого говорить Рамон. В українському дубляжі цих персонажів озвучували відповідно Остап Ступка, Ольга Сумська та Максим Кондратюк.

Нагадаємо, що перший мультфільм про невгамовні тачки вийшов ще в 2006 році та при бюджеті 120 млн. доларів заробив у світовому прокаті майже 462 мільйона, не кажучи вже про визнання глядачів. Сиквел «Тачок», що побачив світ через п’ять років, зібрав вже 560 мільйонів доларів, тож нова стрічка має чималі шанси на успіх.

Поки нам залишається насолоджуватися інтригуючим трейлером та з нетерпінням чекати на прем’єру «Тачок 3».