maxresdefault

Танцюй, наче ніхто не бачить.

Давно відомо, що танці – це не тільки дуже приємний вид дозвілля, але ще й спосіб долучити дітей до мистецтва. Завдяки танцям дитина розвивається не тільки фізично, але також емоційно та інтелектуально. Якщо ви досі вагаєтесь, чи треба віддавати малечу на хореографічні заняття, ця стаття саме для вас.

По-перше, це корисно для здоров’я.

Танці дають правильне навантаження на серце. Цей різновид фізичних занять нетравматичний, тож ними можна займатися з чотирирічного віку. Крім того, танці відмінно впливають на стан м’язів, суглобів та судин.Багато дітей сьогодні мають сколіоз та інші проблеми зі спиною, танці допоможуть про це забути, вони покращують поставу, розвивають відчуття рівноваги, координацію та баланс. Також регулярні заняття формують гарну та легку ходу, що дуже важливо для дівчинки.

По-друге, це важливий крок до соціальної адаптації.

 
Маленьким дітям набагато легше знайти спільну мову під час занять танцями – їх зближує мелодійна музика, спілкування з педагогом та загальна атмосфера в танцювальному класі. Уроки танців допоможуть малятам поліпшити їх соціальні та комунікативні навички, навчать вмінню працювати в команді, розвинуть почуття довіри та співпраці.Танці корисні для психічного здоров’я дітей, оскільки підвищують самооцінку, розвивають почуття впевненості та здатність виражати емоції.

По-третє, це важливий внесок до художнього розвитку дитини.

Танцюючи, діти вчаться розуміти музичний ритм, слухати музику, висловлювати свої почуття та емоції за допомогою рухів. Танці допомагають стимулювати уяву та творчість у дітей з раннього віку, а також прищеплюють любов до мистецтва. Заняття танцями стимулюють розвиток художніх талантів дитини, розкривають її творчу особистість.

В якості бонусу – ще один цікавий факт. Встановлено, що діти, які регулярно займаються танцями, подорослішавши, дуже елегантно одягаються та взагалі мають гарний смак.

 
Чи ви досі вагаєтесь? Припиніть негайно!