thor-ragnarok-trailer-comic-con-chris-hemsworth-tom-hiddleston-thor-loki-teamup

«Тор: Раґнарок» – нетиповий фільм про супергероїв.

2 листопада в український прокат вийшов довгоочікуваний фільм про хороброго Тора, незрівнянного Локі, підступну Гель, та Раґнарок – останню битву Асгарда, наслідком якої стане його повне знищення та кінець усього.

«Тор 3» став сиквелом фільмів «Тор» і «Тор 2: Царство Темряви», та сімнадцятою стрічкою кінематографічного всесвіту Marvel. За зйомками фільму пильно спостерігали не тільки фанати коміксів та шанувальники акторів, які виконали головні ролі в цій стрічці, вся світова громадськість, небайдужа до кінематографу, з нетерпінням очікувала на вихід нового «Тора», адже до створення картини було залучено неймовірного та в своєму роді унікального режисера – Тайка Вайтіті.

Тайка знайомий широкому глядачу завдяки своїм фільмам «Полювання на дикунів», «Що ми робимо у тінях» та «Реальні упирі». За свою короткометражну стрічку «Дві машини, одна ніч» він був номінований на «Оскар». Всім його роботам притаманна дуже особлива, дещо абсурдна атмосфера, та іскрометний гумор.

Тож новий «Тор» вийшов в Вайтіті неймовірним та абсолютно не схожим на всі типові супергеройські фільми всесвіту Marvel. Стрічка є дійсно унікальною – адже в ній абсурдний, блазневий та безвідповідальний гумор стоїть поряд з епічним трагізмом та жахом.  Якщо для першого «Тора» характерний доволі стриманий гумор, «Тор 2» знятий за помірно-фентезійними канонами, то «Тор:  Раґнарок» – це абсолютно панківський дух та незалежність.

Головні ролі в стрічці, як і в попередніх фільмах про Тора, виконали дуже дотепний в цьому образі Кріс Гемсворт та, як завжди, тонкий, точний та неймовірний Том Гіддлстон. В ролі Халка на екрані знову з’являється неперевершений Марк Руффало. А ось в ролі таємної первістки Одіна та богині смерті Гель виступає фантастична Кейт Бланшетт.  Звісно ж, ми побачимо й Ентоні Гопкінса в ролі Одіна та, в якості своєрідного бонусу, Бенедикта Камбербетча в ролі Доктора Стренджа.

З 10 жовтня, коли стрічка вийшла на великі екрани в Америці, «Раґнарок» вже встиг зібрати більше 500 мільйонів доларів в прокаті та його вже остаточно визнано кращим фільмом в трилогії про Тора. Стрічка отримує найвищі бали в оцінках як глядачів, так і критиків.

Тож, якщо ви не знаєте, як провести сьогоднішній вечір, в вас є нагода отримати море задоволення від цього дотепного та смачного кіно.