maxresdefault

«У пошуках Дорі» – феєричне повернення дивовижної рибки.

Зустрічайте – вже за два тижні на великі екрани країни повернеться легендарна рибка Дорі з чудової Діснеївської стрічки «У пошуках Немо»!

Зворушливий та веселий мультфільм про маленького Немо, який намагається повернутися додому, та його хороброго тата, що розшукує в величезному океані своє дитя, вийшов у 2003 році. Незважаючи на сумні сюжетні моменти, стрічка наповнена оптимізмом, гумором та тонкими пародіями на різні голлівудські фільми та на мультфільми самих Disney та  Pixar. Режисером та, водночас, сценаристом фільму став популярний кінорежисер та продюсер Ендрю Стентон, знайомий усім своєю роботою над стрічкою про робота Валл-і.

«У пошуках Немо» став одним з найкасовіших фільмів в історії та увійшов у десятку найкасовіших фільмів усіх часів. Ставлення критиків до стрічки теж було виключно позитивним, а про простих глядачей нічого й казати – маленький Немо, сміливий Марлін та дивакувата Дорі підкорили серця дітей та дорослих з усього світу.

На тлі цього автори мультфільму запланували вихід сиквелу ще в 2012 році, але через усілякі перешкоди робота над фільмом була призупинена. Проте з часом роботу було відновлено, став відомим майбутній сюжет стрічки – автори вирішили сконцентруватися на історії забудькуватої рибки Дорі, яка взбираєтья розгадати таємниці свого минулого та розшукати сім’ю.

У 2013 році стало відомо, що до озвучування своїх ролей у стрічці повернуться Еллен ДеДженерс та Альберт Брукс (Дорі та Марлін). Також автори запевняють, що прихильники оригінального мультфільму знову побачать на екранах інших мешканців акваріуму, з якими товаришував маленький Немо. Дія фільму розготається через рік після подій першої стрічки десь біля берегів Каліфорнії.

Стрічка вийде як у 2D, так і у 3D форматі, а також буде демонструватися у кінотеатрах IMAX. У будь-якому разі нетерплячим прихильникам залишилось чекати вже зовсім трошки – прем’єра фільму в Україні відбудеться 16 червня.