0063-1000x562

Улюблені історії: «Феї».

Десять років тому з’явився на екранах чудовий мультфільм, який розповідає нам про пригоди вже знайомої нам маленької кмітливої феї.

Фея Дінь-Дінь, про яку йдеться в стрічці, від самого початку є персонажем славетного роману-казки про Пітера Пена, що належать перу відомого шотландського драматурга та романіста Джеймса Баррі. Книга розповідає про фантастичного хлопчика – Пітера Пена, який живе на загадковому острові Нібиландія разом із «загубленими хлопчиками». Випадково Пітер знайомиться із дітьми сім’ї Дарлінгів – Венді, Джоном та Майклом – та запрошує їх до Нібиландії. Подруга Пітера, фея Дінь-Дінь, допомагає дітям злетіти – завдяки своєму магічному пилу. В Нібиландії – справжній країні чудес – на дітей чекають дивовижні, а інколи і страшні пригоди…

В 1953 році студія Disney випустила свій перший мультфільм про Пітера та його друзів. Прототипом маленької феї Дінь-Дінь тоді послужила типова «дівчина з обкладинки», Маргарет Керрі, а роль Пітера Пена озвучив видатний Боббі Дрисколл. Ця легендарна стрічка вважається «класикою» Діснея.

А ось в 2002 році з’явився і сиквел картини – «Пітер Пен: Повернення до Нібиландії». В стрічці йдеться вже про дітей Венді, яка подорослішала, про Пітера, який залишився таким же хлопчиськом, яким і був, адже в Нібиландії час іде інакше, та, звісно, про маленьку Дінь-Дінь, яка може існувати тільки доти, доки діти в світі вірять в фей…

Персонаж Дінь-Дінь так полюбився глядачам, що автори студії вирішили створити окремий проект, присвячений цілковито веселій пустунці. Так і з’явився на екранах мультфільм «Феї». В ньому розповідається вся історія Дінь-Дінь – від моменту її народження з першого сміху немовляти; про її навчання, друзів, пригоди та перемоги.

В цьому мультфільми роль Дінь-Дінь озвучила американська актриса Мей Вітман.

Усі шанувальники Дісней закохані в неперевершену Дінь-Дінь – таку сміливу, віддану, смішну та кмітливу. Не дивно, що стрічка «Феї» має на разі аж шість сиквелів: «Феї: втрачений скарб», «Феї: Чарівний порятунок», «Турнір долини Фей», «Феї: Таємниця зимового лісу», «Феї: Спорт і торт», «Феї: Загадка піратського острову», «Феї: Легенда про чудовисько».

Маємо надію, що автори студії ще порадують нас новими історіями про прекрасну Дінь-Дінь.