Улюблені історії: «Феї».

anita 17.07.2018 Комментариев нет 2204 все, легендарная классика, развлечения, чи знали ви?,
Десять років тому з’явився на екранах чудовий мультфільм, який розповідає нам про пригоди вже знайомої нам маленької кмітливої феї.

Фея Дінь-Дінь, про яку йдеться в стрічці, від самого початку є персонажем славетного роману-казки про Пітера Пена, що належать перу відомого шотландського драматурга та романіста Джеймса Баррі. Книга розповідає про фантастичного хлопчика – Пітера Пена, який живе на загадковому острові Нібиландія разом із «загубленими хлопчиками». Випадково Пітер знайомиться із дітьми сім’ї Дарлінгів – Венді, Джоном та Майклом – та запрошує їх до Нібиландії. Подруга Пітера, фея Дінь-Дінь, допомагає дітям злетіти – завдяки своєму магічному пилу. В Нібиландії – справжній країні чудес – на дітей чекають дивовижні, а інколи і страшні пригоди…

В 1953 році студія Disney випустила свій перший мультфільм про Пітера та його друзів. Прототипом маленької феї Дінь-Дінь тоді послужила типова «дівчина з обкладинки», Маргарет Керрі, а роль Пітера Пена озвучив видатний Боббі Дрисколл. Ця легендарна стрічка вважається «класикою» Діснея.

А ось в 2002 році з’явився і сиквел картини – «Пітер Пен: Повернення до Нібиландії». В стрічці йдеться вже про дітей Венді, яка подорослішала, про Пітера, який залишився таким же хлопчиськом, яким і був, адже в Нібиландії час іде інакше, та, звісно, про маленьку Дінь-Дінь, яка може існувати тільки доти, доки діти в світі вірять в фей…

Персонаж Дінь-Дінь так полюбився глядачам, що автори студії вирішили створити окремий проект, присвячений цілковито веселій пустунці. Так і з’явився на екранах мультфільм «Феї». В ньому розповідається вся історія Дінь-Дінь – від моменту її народження з першого сміху немовляти; про її навчання, друзів, пригоди та перемоги.

В цьому мультфільми роль Дінь-Дінь озвучила американська актриса Мей Вітман.

Усі шанувальники Дісней закохані в неперевершену Дінь-Дінь – таку сміливу, віддану, смішну та кмітливу. Не дивно, що стрічка «Феї» має на разі аж шість сиквелів: «Феї: втрачений скарб», «Феї: Чарівний порятунок», «Турнір долини Фей», «Феї: Таємниця зимового лісу», «Феї: Спорт і торт», «Феї: Загадка піратського острову», «Феї: Легенда про чудовисько».

Маємо надію, що автори студії ще порадують нас новими історіями про прекрасну Дінь-Дінь.