17577715-11-1474978065-650-dedc7d35fd-1492243339

«Who is who?» Частина 1.

Чи замислювались ви, хто подарував «обличчя» вашим улюбленим персонажам? Які чудові актори послужили прототипами для яскравих та оригінальних образів в мультфільмах? Ми знаємо відповідь.

Комічного жирафа Мелмана з яскравої стрічки «Мадагаскар», яка вийшла на великі екрани в 2005 році, та всіх її продовжень – «Мадагаскар 2» та «Мадагаскар 3», було змальовано з американського актора та режисера Девіда Швіммера. Найбільшу популярність Девід здобув завдяки ролі Росса Геллера в телевізійному серіалі «Друзі». Продюсер «Друзів» Кевін Брайт якось зізнався, що образ Росса теж багато в чому списаний зі Швіммера.

А ось прототипом для балакучого Осла зі «Шреку» (стрічка з’явилася в 2001 році та на сьогодні має вже вісім мультфільмів-сиквлелів) став ніхто інший як Едді Мерфі. Видатний американський актор, режисер, продюсер та співак є другим актором за касовими зборами в історії. Широкому колу глядачей він найбільш знайомий за фільмами «Доктор Дулітлл», «Інші 48 годин», «Поїздка до Америки» та ін.

З кого ж було списано шерифа Вуді з легендарної «Історії іграшок»? Ніколи не здогадаєтесь! З видатного Тома Хенкса! Цей талановитий актор, кінорежисер, сценарист та продюсер знайомий кожному своєю видатною роллю Форреста Гампа. Окрім того за плечима Хенкса головні ролі в таких популярних фільмах як «Термінал», «Код да Вінчі», «Янголи та демони», «Піймай мене, якщо зможеш», «Інферно» та інші.

Головному персонажу відомого мультфільму «Курча Ціпа» подарував свою зовнішність та манери Зак Брафф – американський продюсер, сценарист та актор. Браффа було неодноразово номіновано на премії «Золотий глобус» та «Еммі», гладачам же він найбільш відомий за фільмами «Оз: Великий та Могутній», «Колір часу», «Країна садів» та ін.

Багато кому запам’ятався Сніжок – кумедний персонаж з тогорічної стрічки «Життя домашніх тварин». Його прототипом став Кевін Харт – американський комік та актор, дуже відомий за фільмами «Дуже страшне кіно», «Дуже епічне кіно», «Американська сімейка» та ін.