17577915-15-1474978087-650-1295c3c247-1492243339

«Who is who?» Частина 2.

З кого було змальовано найяскравіших героїв наших найулюбленіших стрічок? Розкриваємо таємниці.

Прототипом, наприклад, для безжурного Родді зі стрічки «Змиваймося!» став Росомаха всіх часів – славетний Хью Джекман. Тим, хто не цікавиться супергеройським кіно, Джекман знайомий безліччю інших чудових фільмів – «Кейт і Лєо», «Престиж», «Знедолені», «Полонянки» та ін.

А ось прекрасна Анджеліна Джолі стала прототипом одразу для двох персонажів мультиплікаційних стрічок. По-перше це Тигриця з «Панди Кунг-Фу» та усіх продовжень цього мультфільму. По-друге – це егоїстична красуня Лола з «Підводної братви». Сама ж Анджеліна знайома світу такими ролями яка Лара Крофт, Малефісента та ін. Окрім своєї творчої діяльності Джолі знаменита також своєю благодійністю; вона є послом доброї волі ООН, в Анджеліни шестеро дітей, троє з яких – прийомні.

Ще одна красуня подарувала своє обличчя Сьюзан Мерфи – героїні мультфільму «Монстри проти прибульців». Це актриса Різ Уізерспун, найбільш відома головною роллю у фільмі «Блондинка в законі», яка принесла їй «Золотий глобус». Також Різ знялася в таких популярний фільмах як «Друзі», «Чотири Різдва», «Пенелопа» та ін.

Пам’ятаєте принца Арті з мультфільму «Шрек третій»? Цього колоритного персонажа було змальовано з самого Джастіна Тімберлейка – американського композитора, співака, танцюриста та актора. Джастін більш відомий своєю музичною кар’єрою, але й на кіноекранах він з’являвся вже неодноразово – в таких стрічках як «Час», «Соціальна мережа», «Va-банк» та ін.

Ще один незабутній персонаж зі «Шрека» – це, безумовно, Кіт у Чоботях. Ні для кого не стане відкриттям, що прототипом для цього образу став неповторний Антоніо Бандерас – іспанський актор, режисер, співак, який отримав широке визнання в Голівуді. Глядачам Бандерас знайомий роллю Зорро в однойменному фільмі, стрічками «Інтерв’ю з вампіром», «Чотири кімнати», «Шкіра, в якій я існую», «33» та ін.