faa4c440d1fc

Як загадувати бажання в Різдвяну ніч?

Всім відомо, що світле свято Різдва Христова – це час дива та чудес. Якщо в різдвяну ніч загадати найсвітліше, найзаповітніше бажання, яке йде прямо від серця, воно обов’язково виповниться, адже вважається, що цієї пори відкривається інформаційний портал, прямий зв’язок із Всесвітом.

Відомо, що на небесах чують будь-яке наше прохання – навіть якщо ми вимовляємо їх лише подумки та сам на сам. Але існує декілька правил загадування бажань, які зазвичай прискорюють процес їх виконання.

Головна порада – бажано, щоб різдвяні бажання не торкалися б питань матеріальних благ. В ніч перед Різдвом просять любові, гармонії в сім’ї; про дітей, про щастя або здоров’я когось із близьких. Хоча, загадувати матеріальні бажання теж можна, якщо реалізація цього бажання піде на користь вашому духовному розвитку.

Мрію слід сформулювати заздалегідь, а ось озвучувати її краще в час між північчю і чотирма годинами ранку – саме у стільки запалилися зірки в ніч народження Ісуса.

Є також правило, що диктує як вірно сформулювати свої думки, аби вони справдилися. Все просто – треба говорити про своє прохання, як про давно вирішену подію, яка неодмінно станеться в цьому році, а після того, як мрія буде озвучена, потрібно подякувати Богові за її виконання.

Ну і на останок – один з ритуалів загадування бажань. У різдвяну ніч знайдіть час залишитися на одниці і вийти на вулицю, туди, де темно. Якщо це складно зробити, то встаньте біля вікна в темній кімнаті. Прислухайтеся до звуків ночі, вдивіться в глибини зоряного неба, подумки з’єднайтеся із Всесвітом.

Тепер подумки утримуйте в свідомості все те, що Ви хотіли б отримати в наступному році. Поставте чіткі цілі. Також зосередьтеся на тому, чого хочете позбутися. Будьте готові прийняти все те, що прийде після виконання цих бажань. Прикривши очі долонею, тихо перерахуйте, від чого хочете позбутися – і відкиньте це від себе рукою в глибини неба. Потім перерахуйте, що хочете отримати, і «закиньте» ці бажання в Космос.

І третій, найважливіший етап: повернувшись до будинка, запаліть червону свічку та залиште її згоріти повністю. Свічка послужить маяком, що приверне реалізацію ваших бажань.

Бажаємо, щоб всі ваші мрії здійснилися, а надії виправдалися. Теплого вам Різдва!