Як звернутися до Чудотворця?

anita 09.12.2018 Комментариев нет 933 все, корисне, полезные советы, развлечения, чи знали ви?,
Вже котрий рік поспіль на початку грудня розпочинає свою роботу пошта Святого Миколая. Куди відправляти листи із побажаннями та як працюватиме цього року резиденція Миколая в Києві?

Вже дуже скоро розпочне низку новорічних свят день святого Миколая Чудотворця, або «Миколи Зимового», який ми відмічаємо 19-го грудня і який в нашій країні завше вважався не менш важливим, ніж свято Різдва та Хрещення. За легендою Святий Миколай був родом з багатої сім'ї, але відмовився від грошей, присвятив себе духовному життю, а весь свій спадок віддав на благодійність. Про добрі справи та дива Миколая ходить чимало казок і легенд. Вважається, що напередодні свого дня Чудотворець залишає подарунок під подушкою кожної слухняної дитини, а неслухам підкладає прутик чи вугіллячко. Тож кожного року діти пишуть Святому Миколаю листи з проханнями зробити ще одне маленьке диво для них, подарувати подарунок, а натомість обіцяють в наступному році поводитися краще.

В Карпатах, на території Національного природного парку “Гуцульщина” з 2003 року реалізується проект “Туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”, де цілий рік відбуваються цікаві події, проходять фестивалі, ігри, майстер-класи та презентації. З цього ж року працює і Пошта Чудотворця. Щороку окрім тисяч паперових листів до резиденції Миколая надходять і електронні – кожна дитина може залишити коментар із побажаннями на спеціальному сайті та обов’язково отримає відповідь (http://mykolaj.if.ua/sendletter).  Якщо ви не маєте часу відвідати цей чудовий маєток, можете відправити листа на цю адресу: с. Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська обл., 78633, Святому Миколаю.

Головна резиденція Святого Миколая в Києві знаходиться в козацькому поселенні «Мамаєва слобода». Цього року вона працюватиме до 28-го грудня – всі бажаючі можуть відвідати цікаву екскурсію козацьким поселенням, познайомитися із давніми музичними інструментами, поспілкуватися із Миколаєм та отримати від нього подаруночок. Також можна відправити й листа до цієї резиденції: м. Київ, вул. Михайла Донця, 2, Мамаєва Слобода, Резиденція Святого Миколая, 03016.

Але це не єдине місце в Києві, де напередодні свята можна лишити листа Чудотворцю або, навіть, поспілкуватися із ним. 30 листопада, наприклад, на території Києво-Печерської лаври в Великій лаврській дзвіниці також відкрилася резиденція Святого Миколая за адресою: вул. Лаврська, 9, Київ. Цю резиденцію можна відвідати в складі дитячої групи (побачити новорічну виставу та потрапити на майстер-клас з розпису гіпсових фігурок і мозаїки) або самостійно.

Окрім того, безпосередньо 19 грудня о 20:00 Святий Миколай відкриє головну ялинку країни на Софійській площі. В цей святковий день Миколай роздаватиме подарунки та буде веселитися разом із дітьми. Очікується також відкриття резиденції Чудотворця на Михайлівській площі, де відбуватимуться новорічні гуляння в столиці.