shchelkunchik-i-chetyre-korolevstva-the-nutcracker-and-the-2

Захоплюючі пригоди юної Клари.

Вже шостого грудня в усіх кінотеатрах країни ми зможемо побачити довгоочікувану прем’єру нового погляду на стару улюблену казку – «Лускунчик та чотири королівства». Трейлери фільму інтригують та заворожують… Чого ж нам чекати від цієї стрічки?

Всім відомо, що оригінальна історія Лускунчика належить Ернсту Теодору Амадею Гофману і вперше вона була опублікована ще в 1816-му році. В першоджерелі імена головних героїв – Франц та Мері, так звали дітей одного з найближчих друзів Гофмана, саме під їхнім впливом і була написана ця казка. Продовжив життя цієї історії, та, можна сказати, увічнив її Петро Чайковський, який створив нині всесвітньо відомий балет за мотивами цієї казки. Головні музичні теми цього твору – «Марш», «Танок заводних ляльок», «Вальс квітів» та ін. – на разі відомі кожному.

Митці зі студії Дісней, беручи казку до роботи, внесли до знайомого всім сюжету певні корективи – юна Клара отримує від свого хрещеного дивний подарунок – ключ, що відкриває двері в казковий, але вельми реальний світ, який створила її мама.  Клара вирушає в подорож до Країни Снігу, Країни Квітів та Країни Солодощів. Всі ці королівства довгий час мирно співіснували – до тих пір, поки матінка Джинджер не почала війну. Як принцесі, Кларі належить її закінчити. Окрім того вона має потрапити і  до четвертого королівства, де на неї очікує ціла мишача армія, яку очолює Мишачій Король.  Адаптацією сценарію займалася Ешлі Пауел, та обидва режисера стрічки – Лассе Халльстрем та Лассе Халльстрем.

На головну роль було запрошено 16-річну Маккензі Фой, яка вже має чималий акторський досвід, адже знімається в великому кіно з 6-ти років. Найбільш відомою її роботою стала роль дочки головного героя в фільмі «Інтерстеллар».  Взагалі, склад в стрічки, як завжди зірковий. Роль Феї Драже виконала Кіра Найтлі, роль хрещеного Клари, Дроссельмеєра – Морган Фрімен, також в фільмі знялися Гелен Міррен, Джейден Фовора-Найт, Річард Грант та ін. Роль Кавалера Солодощів виконав відомий український балетний артист Сергій Полунін.

Із нетерпінням чекаємо на прем’єру!