cc6c75ad5f5da0aa67705fbdfa0c78cebd31be4a080b76788075cb2ec534dfe0

Захоплюючі «Таємниці Коко».

В мережі з’явився трейлер довгоочікуваного мультфільму – цього разу в форматі короткометражної стрічки.

В рекламній компанії «Таємниці Коко» автори студії Дісней вирішили піти перевіреним шляхом – використати в якості трейлера цілий фрагмент майбутнього фільму. Цей прийом вже було застосовано маркетологами компанії (і, до речі,  дуже успішно) в просуванні тогорічного «Зооторополіса».

Головним героєм трейлеру до «Таємниці Коко» став смішний пес на прізвисько Данте.  Невдачливий Данте знаходить чудову кісточку і збирається поласувати, коли виявляється, що в кістки вже є хазяїн, який має на неї зовсім інші плани.

Майбутній мультфільм розповість про 12-річного Мігеля, сина шевця з невеличкого мексиканського села. Хлопчик мріє грати на гітарі і співати, але в його родині заняття музикою вважається проклятим ремеслом. Головний герой вирушає до Країни мертвих, аби зустрітися зі своїм кумиром Ернесто де ла Крусом і виправити цю несправедливість.

Автори «Таємниці Коко» надихнулися колоритним мексиканським святом – Днем Мертвих. Це свято, яке походить ще від майя та ольмеків, на разі традиційно відмічається 1 та 2 листопада.  Багато з тих, хто відзначає це свято, вірять, що в День мертвих душі померлих можуть відвідати живих родичів і друзів. У цей день люди відвідують кладовища, аби поспілкуватися з душами померлих, на могилах будують вівтарі з фотографіями і реліквіями, приносять улюблені напої та їжу померлих. Все це робиться задля того, щоб закликати душу покійного відвідати живих. Іноді святкування набувають веселощів, коли родичі померлих згадують біля надгробки смішні факти з життя померлого. Яскравий антураж і стилістика свята поминання відомі далеко за межами Латинської Америки: цукрові черепа, розписані національними візерунками, відповідний грим і карнавальні костюми щорічно привертають до Мексики тисячі туристів.

«Таємниця Коко», до речі, не перший мультфільм на таку тематику – два роки тому вийшов повнометражний мультфільм “Книга життя”, продюсером якого виступив Гільєрмо дель Торо. А ось прем’єру діснеївської стрічки заплановано на кінець листопада цього року.